Wpis z mikrobloga

  • 4
Swoją drogą WW1984 rozczarowało mnie ostatnio najbardziej chyba ze względu na to, że uwielbiam filmy i seriale obsadzone w latach 80, ale nie dlatego, że postacie chodzą w Vansach, grają na automatach i słuchają The Clash, tylko dlatego, że obok lat 50 to własnie wtedy trwała najzacieklej Zimna Wojna a świat stał na krawędzi wojny i wybuchu bezpośredniej rywalizacji USA/ZSRR.
Jest cała masa filmów, które ze względu na to uwielbiam jak np. Polowanie na czerwony Październik czy Watchmen.
Także dużo sobie obiecywałem po obsadzeniu WW w tamtym czasie, a wyszła taka szmira xD

#wonderwoman #dc #komiks #kino #film #zimnawojna
źródło: comment_1610303719YrXbtexG1dUqwgl9qkirll.jpg
  • 3
via Mobile app
  • 1
Także dużo sobie obiecywałem po obsadzeniu WW w tamtym czasie, a wyszła taka szmira xD


@AGS__K: dobrze czytać taki komentarz bo właśnie z tego powodu bym oglądał WW. Serial The Americans widziałeś?
@AGS__K ja dałem radę, ale nie było łatwo. Jakbym przeniósł się 20 lat wstecz i oglądał film superhero pokroju catwomen czy deardevil. Scenariusz słaby, to co jest solą takich filmów czyli czarny bohater, nawet dwoje zupełnie do zapomnienia. Jedyny plus to Gal Gadot, pasuje do roli idealnie.
Chyba już nie ma nadzieję dla DCEU. Jedyny sens mają projekty na jeden strzał jak Joker.