Wpis z mikrobloga

28 minut gniota:

no dowieczór własnie bede kolacje jat. ale chcem powiedziec dlaczego wy oguem pajacy wydzwaniacie do krzyska i obrazacie jego do mi nie wydzwaniacie bo ja numer zmienilem debilis no pospisuje numery i zglosi na policje i bedziecie za to odpowiadac.chlebek ooo to odbierz to bedzie nagrane. ooo no pozbiedziesz sie bedziesz sam to wszystko robil. kanapka musze zjesc bo glodny musze lepiej wyglądać ooo musialem te wziac wstane ooo. ooo musze odpisuj no drugi raz rozpalilem w piecy ja nic niee robie ja mam 2 lewe rece 2 lewe nogi. ooo. ooo odbierz to bedzie nagrane tylko na glos to daj. dobrze ze to lepiej wyglądam ooo OOOO na mase biore cwicze, nosze. o dziękuje powiedz ze mnie tu niedlugo nie bedzie ja nie chcem rozmawiac ale ja jem kolacje i jem kolacje po prostu tyle tu takie ludzie chcą rozmawiac jak nie wiem co. nie pozwoliles lajta robic tutej mnie nie ma. Ooo ooo struś przerabiają ooo i ooo. paluch do dołu o widzicie.oo bardzo dobre. o druga godzina i zostane tak sam na tym swiecie. zadna kobieta nie chce mnie to pamiątkowo bedzie sylwestra. ooo niektórzy nie zastanawiają się co wy oguem robicie dla krzysztofa i oguem robicie to bym lajta zrobił. zrobiłem ale juz tutaj nie bede robił tylko obrazac potraficie.Ty mówiles ze to przeze mnie wszystko. oo dobre. o dobrze rozpalilem w piecu troche na noc tam pół wiaderka węgla starczy cieply piec jeszcze przypalic trzeba. Ale nei trzeba odbierac tych telefonów non stop odbierasz trzeba numer zmienic nikomu nie dawać. ooo no serdecznie wlasnie pozdrawiam ta co wczoraj wlasnie byli 2 bracie pojechali wlasnie wrocili nagrywali samochodem audi napęd na 4 koła mieli wrzucic na mój kanał moze wrzuca moze potem 2 takie filmy były krótkie ale to moze polaczyli i wrzucili na mój kanał ooo. pokazuje ludziom dwa o tu z pestkami bialy chleb. no i te pieniądze zeby przelać ze m uszem zobaczyc tam przelac na konto moje noo myslalem ze nagram to chociaz troche odrobię te to dla krzysia dal no dal to ostatni raz dał. 300 no wczesniej tez lajta o chociaz chociaz to co ja powiedzialem to wykonalem. Ooo A DOBRA NIE ZODZYWAJ SIE JAK JA NAGRYWAM. Ooo jedna i drugie ooo masełkiem kolacja niedzielna a też dziekuej dla tej osoby co obiad o to są ludzie którzy szanują.no Asia urodziny nuedlugo ma nie wybieram się. za godzine 200 złotych 140 ponad 500 złoty trzeba za benzyne zaplacic w tą i z powrotem. oooom patrzyc sie na piekne kobiety to film mozna wrzucic tez mozna patrzyc sie no dzisiaj ogladalem tez bo to mozna patrzyc sie jak mezczyzna po prostu przytula sie do kobiety jak kobieta o widzialem wlasnie film nic nie bylo zadnego tam seksu tylko po prostu jak mezczyna lezal na brzuchu caly tutaj mial recznik kobieta przyszla miala taki olejek i usiadla na nogach o i polała po prostu takim olejkiem i masowała plecy później nogi oo recznik wziela tyłek masowała pózniej on sie odwrócił się chyba sie uobudzil bo to byla fikcja obrócił sie i z przodu kobieta masowała. Ja na sylwestra nogi masowałem i guzik z tego mam. nie wyszło. no moze o własnie w tamtym roku w egipcie pogoda blekitna woda całe te wszystko skuterem takim wszystko po prostu no trzeba tu temu planuje czy temu wyjdzie paszport to sie okaze mam dokumenty ale to moze ten wirus troche bo te zaszyki są niewiadomo jak te zaszyki bedą jak to sie mówi działa moze to troche po prostu uspokoi sie troche ten wirus moze znajdą wreszcie cos takiego zeby to wygladzic z calego swiata tą zaraze.ooo dobre ALE NIE ODZYWAJ SIE jak ja nagrywam lajta robilem ze wylaczyc na policje zadzwoniles wylaczylem z policja rozmawialem ze mam sie sluchac ciebie to wylaczylem i nie bedzie tutaj nagrywania nagrywam 8 film po prostu jutro bedzie 11 musze nagrywac poniewaz nienagrywalem po po 2 3 filmy to po prostu spadly zarobki a tu też o 10 dni temu nagrywalem tego lajta ale oguem musze powiedziec z tego wszystkiego musialem o ile za grudzien zaplacic podatku no i tez musialem dla tych oguem kobiet to oguem mi nie z bardzo sie oplacalo ale oguem dobre wspomnienie. no dawno takiego sylwestra nie spedzalemale to to to do trudno tak sie stalo jak sie stalo.ooo. ooo musze zoabczyc w piecu. sie wylaczyl pozniej puszcze sygnał. o mój przyjaciel zadzwonil co wczoraj był ze swoim bratem oo oo podjadlem. o podjadłem 4 kanapki zjadłem ooo ooo dobrej nocy zycze no trzymajta sie
#kononowicz
  • 9