Wpis z mikrobloga

chciałbym sobie kupić biurko w kwocie do 150 zł. W IKEI jest biurko o nazwie "LINNMON" i wydaje się być spoko. Zastanawiam się też czy taniej by mnie wyszło zrobienie takiego biurka u stolarza tylko nie wiem z jakiego materiału to biurko kupić. Co do rozmiaru to tak myślałem 150x75cm. Może ktoś coś doradzi czy warto kupić to biurko z IKEI a jak lepiej u stolarza to z jakiego materiału go zrobić :)

#ikea #meble #meblenawymiar #biurko
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bel0: Mireczku, taniej wyjdzie gotowiec. Mało zapłacisz, nie będziesz się z terminami #!$%@?ł i sam skręcisz w 10 minut albo i mniej. A ten Linnmon to który ? Bo widzę jakieś różne wersje.

Swoją drogą to skąd jesteś ?

Edit: już wiem który. Jak to pod kompa to #!$%@? interes. Ale do pracy na lapku albo na papierach bez dużego obciążenia to da radę.
  • Odpowiedz
@Bel0: Mam 150 x 75 już dobrych parę lat. Blat raczej słaby, waży może z 5kg, w środku wypełniony papierem (w sumie ten sam co te stoliki LACK). Do kompa wystarczające, tylko trzeba nogi dobrze dokręcić. Ja mam te https://www.ikea.com/pl/pl/p/adils-noga-bialy-90217972/ chociaż podobno lepsze są te droższe. Ogólnie jestem zadowolony, kupiłem dlatego że blat ma 75cm, a nie jak większość 60cm
7damian7 - @Bel0: Mam 150 x 75 już dobrych parę lat. Blat raczej słaby, waży może z 5...

źródło: comment_1610318775JyRImuZZvJMlGYPqgXpJ4g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@linek_big: Powiem tak, jednak nie kupiłem bo czytałem opinie ze wyginają się te blaty a środek mają z kartonu i najlepszym wyjściem jest kupno blatu kuchennego na wymiar z płyty wiórowej pokryty laminatem a do tego nogi z Ikei. Biurko będzie dużo bardziej mocniejsze niż to z Ikei.
  • Odpowiedz