Wpis z mikrobloga

Mircy z UK(ale i nie tylko), przymierzam się do złożenia mojego pierwszego komputera do grania w grę. Obadałem trochę temat i widzę ze największym wyzwaniem będzie kupienie karty graficznej.
Gdzie w UK mogę szukać (sklepy stacjonarne, online)? Macie jakieś swoje ulubione/sprawdzone miejsca? Amazon jest cały out of stock, Ebaya się raczej cykam troche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę wdzieczny za każde sugestie!
#komputery #uk #kiciochpyta
  • 24
  • Odpowiedz
Swojego kompa składałem w kwietniu i większość podzespołów w tym grafikę zakupiłem w SCAN.Sklep leży gdzieś koło Manchester z tego co pamiętam.Ale jak teraz wygląda sytuacja z podzespołami to nie wiem.na swojego rtx2060 super ventus musiałem czekać 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@MikeJohnson Pracuję w firmie robiącej sprzęt komputerowy i afaik teraz jest problem z pamięcią od Samsunga przez koronę, nam się czas oczekiwania na dostawy wydłużył do 3 miesięcy, wieksi gracze też mają zapewne problemy z ciągłymi dostawami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MikeJohnson: @szczepan-szczypawa: kopanie bitcoina i spekulacja na eBay. Bo jest sporo osób kupuje tylko po to żeby odsprzedać drożej na eBay. Kary AMD jest troszkę łatwiej dostać niż te z Nvidii.
Currys potrafi mieć jakieś karty na stanie, ale często tylko do odbioru.
  • Odpowiedz
@TurboBlejzer: 1080 45% szybsza, noż kurde czułbym się oszukany jakbym kupił 1660, ale chciał bym wiedzieć/poznać/zrozumieć kogoś kto kupi 1660 i dlaczego bo może się mylę?
  • Odpowiedz