Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Helonzy: aby założyć tureckiego netflix-a to od jakiegoś czasu nie wystarczy tylko vpn, ale także turecki numer telefonu (na niego przychodzi kod weryfikacyjny) - ostatnio jakiś Mireczek o tym pisał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bazylo: jeżeli do netflix-a wchodzisz z polskiego ip to masz polski content, jeżeli z angielskiego to angielski (w ramach mojego konta jest osobą, która używa w UK i rzeczywiście części filmów nie widzi - a pewnie jest też tak, że ona widzi filmy, których ja nie widzę). Konto jest założone na Turcję i jedyne co je wyróżnia to to, że w mailowych podpowiedziach "co obejrzeć" to zazwyczaj mam jakieś turecki filmy
@FormalinK jak widzisz sporo osób ma problemy z tymi kontami z innych państw. Na co tworzyć problemy. Poza tym jak ktoś tu napisał jako rynek polski lepiej że te pieniądze u nas zostają bo wtedy jest szansa że będzie więcej treści. To jest biznes.
nieprawda . O bibliotece decyduje miejsce z którego oglądasz. mam konto polskie i jak jestem w delegacjach(USA, Niemcy, UK, Austria) to mam całkiem inna bibliotekę w każdym z tych krajów więc proszę nie pisać glupot


@Drill:

Nie wiem czy to jest do końca prawda. Wydaje mi się że biblioteka to wypadkowa dwóch czynników: miejsca rejestracji i miejsca w którym się przebywa.

W innym wypadku nie miałbyś polskich treści przebywając za granicą.