Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panato: @PrzekliniakCQ: @Cebulan:
Panowie wiem, że jest ciężko niestety czeka mnie wymiana napędu. Mam już zakupiona kasetę slx 10-51 i Lancuch xt.
Do kupienia zostala
- manetka xt
- bebenek/piasta
- przerzutka slx/xt
Zastanawiam się czy moja obecna korbę sram gx 2 rzędowa idzie przerobić zakładając do niej nowa zębatkę 34?
@matka19002: tam chyba pająki były zamiast direct mount, masz dokładnie model? Bo jest spora szansa, że obskoczysz to nawet chińską tarczą za $10 :)

(ja bym kupił deore, bo oprócz wagi jakiejś dramatycznej różnicy nie ma i dokupił XT jak będzie dostępne)
Zastanawiam się czy moja obecna korbę sram gx 2 rzędowa idzie przerobić zakładając do niej nowa zębatkę 34?


@matka19002: a co się nie da. Jak padła mi lewa manetka z zestawu 3x8, to doszedłem do wniosku, że zamiast kupować nową, to zmienię już wysłużonego SLX-a na napęd 1x12, ale kłopoty z zakupem zmusiły do 11. No więc po awarii manetki zdemontowałem ją, przednią przerzutkę i wszystkie blaty z korby, kupiłem za
@matka19002 korbę bez większego problemu możesz przerobić na napęd 1s. Chińskie nw za 10$ jak pisal @PANTO. Jednak problem może leżeć w obsłudze łańcucha 12s (trzeba doczytać czy takie nw będzie działać prawidłowo. Przed zakupem części 12s dowiedz się czy do twoich kół da się dokupić bębenek microsplije obslugijacy shimanowskie kasety 12-rzedowe. Gdybym ja składał teraz 12s to użył bym komponentow deore (kaseta, przerzutka), a dopłacił do manetki XT.
@dymel: @matka19002: ten sklep to porażka, trafiłem na niego jak szukałem M8100, a że nie mieli i nie wiedzieli kiedy mogą mieć, to zrezygnowany zamówiłem u nich całą M8000, bo mieli na stanie wg ich meilowych zapewnień. Kasę wysłałem (blisko 2 tys) zadowolony, że w końcu zakończyła się moja męczarnia otrzymuję powiadomienie, że jednak nie, że pomyłka i z grupy mają suport i koronkę, a reszta może za tydzień, dwa.
@panato: to że nie maja części to norma, nikt nie ma i o to nie mam pretensji, ale to że obsługa jest niekompetentna to już co innego. Jak bym nie pytał przed złożeniem zamówienia to miał bym do siebie pretensję że jestem głupi, ale utwierdzili mnie w przekonaniu że mają wszystko, potwierdzili dostępność ze strony i nagle 4 dni później okazuje się, że taki ch*j, a nie złożysz rower z naszych
@matka19002: @dymel: 700 za przerzutke, ale chyba manetkę X0 też sprzedam po 300. A ściągam z roweru bo ja slopenduro i zwyczajnie za drogi sprzęt do psucia. Skupuje używane GX i je katuje bo nowego szkoda :) W moich postach jest wrzucony dawca, jeszcze parę gratów mam z niego.