Wpis z mikrobloga

Hmm - mirasy pomóżcie - jak nazwać proceder podczas którego pewna homoseksualna ruda osoba zarabia na filmach powstających dzięki lokalizacji z pluskwy jaką zainstalowała ćpającemu upośledzonemu schizofrenikowi? Chodzi o te płatne grupki premium, gdzie wchodziły filmy z lokalizacji ćpuna, zdalnie odpalane rozmowy, przecież na to paragraf jest jak stąd do Glasgow, no #!$%@?.

Szykuj się centaur na sławę, sławę wśród wielu ludzi ... w mundurach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@retromenager , możesz mu powyższe przekazać, coś czuję że się znacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak sobie myślę, to dobry materiał na główną, tylko trzeba to dobrze ubrać w słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #sradek #centaurzbielska #patostreamy
  • 4
@Qrwencjusz: Nie jestem co prawda karnistą, ale na moje najbliżej tej całej sytuacji wypełnieniu znamion z art. 286 § 1 K.k.: „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”. Z tego, co czytałem, pod tą niezdolnością