Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMEN!

#wykopdartsleague czas zacząć! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem małe problemy, gdyż poprzednia strona ligi zechciała, bym zapłacił za to, by móc otworzyć kolejną ( ͜͡ʖ ͡€), więc musiałem szukać innej strony. Mam nadzieję, że będzie równie przejrzysta i bez problemów będzie można na niej pracować.

Jest bardzo dużo do ogarniania, więc bez zbędnego gadania - dzięki stronie (pic rel) zostały wylosowane grupy. I tak w każdej grupie zawodnicy będą grali między sobą dwa mecze - tak jak pisałem to we wpisie odnośnie zasad. A zatem przedstawiam Wam grupy oraz terminarz pierwszych dwóch kolejek:

Grupa A:

@Emptyy
@butterfly
@therealhajto
@Kubul
@PingwinieKolana
@dididoox
@Krishot
@i4004
@bury256

1 kolejka - Kubul pauzuje
PingwinieKolana - i4004
Emptyy - Krishot
dididoox - butterfly
therealhajto - bury256

2 kolejka - bury256 pauzuje
Emptyy - PingwinieKolana
i4004 - dididoox
Krishot - therealhajto
butterfly - Kubul

Grupa B:

@buras_89
@alibomaye_
@pastor2
@1964
@Bazant77
@andrzej9008
@BlackWatcher
@GodALLU
@busz_menka

1 kolejka - GodALLU pauzuje
BlackWatcher - buras89
alibomaye - andrzej9008
1964 - busz
menka
Bazant77 - pastor2

2 kolejka - pastor2 pauzuje
alibomaye - BlackWatcher
buras89 - 1964
andrzej9008 - Bazant77
busz
menka - GodALLU

Grupa C:
@Luks_WGS
@PVMarcinek
@Szybki_Joe
@Phillippus
@galvim
@camefor
@Cuoco
@roman-cojapacze
@Chael

1 kolejka - galvim pauzuje
LuksWGS - SzybkiJoe
Chael - phillippuss
camefor - PVMarcinek
Cuoco - roman-cojapacze

2 kolejka - SzybkiJoe pauzuje
phillippuss - galvim
PVMarcinek - Luks
WGS
roman-cojapacze - Chael
camefor - Cuoco

Czas na rozegranie tych dwóch kolejek - tradycyjnie idąc za terminami poprzedniej edycji ligi - tydzień, czyli do soboty wieczór 16 stycznia.

Zachęcam do zapoznania się jeszcze raz z zasadami ligi ZASADY i proszę pamiętać o robieniu screenów ze "stats" po spotkaniu i wysyłaniu ich mi. Jeśli ktoś tego nie zrobi, to niestety statystyki na zakończenie będą niepełne.

Trochę czasu przy tym spędziłem, więc jak są jakieś błędy lub niejasności - proszę jak najszybciej pisać, żebym zdążył coś jeszcze zmienić.

Chyba to wszystko. Zatem lotki w dłoń i zapraszam do umawiania się na pierwsze spotkania, powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dart #darts #wykopdartsleague
camefor - LADIES AND GENTLEMEN! 

#wykopdartsleague czas zacząć! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Mi...

źródło: comment_1610220811UGebA4Xm2DmNWR4ullWZw6.jpg

Pobierz
  • 22
@GodALLU
Na początek korzystając ze strony internetowej podzielę każdego LOSOWO do 3 różnych grup, gdzie będzie się toczyła normalna gra taka, jak napisałem w poście z zapisami. Czyli każdy z każdym po dwa mecze. I to będzie ta najbliższa przyszłość naszej ligi. Natomiast po zakończeniu tej edycji, z każdej grupy 3 osoby z największą ilością punktów awansują do takiej Pierwszej ligi wykopu. Następne osoby z miejsc 4-6 awansują do Drugiej ligi, a
@GodALLU: racja, czasami może się zdarzyć i początkującym przeważnie nie powinno to sie za często udawać. Nie zapominajmy też, że nowi, którzy dołączyli do ligi, to nie wszyscy dopiero zaczynają. Są też gracze, którzy grają parę lat, tylko dopiero się dowiedzieli o lidze. Jednak jeśli grałeś na nakka z randomowymi graczami, nie z wykopu, to nie ma co się dziwić. Tam grają osoby grające już na jakimś poziomie. ( ͡°