Wpis z mikrobloga

@Ramzi96M niestety zbyt mało jest tych co są skłonni płacić. Zamiast co jakiś czas przykręcać śrubkę sprawdzam w skrócony sposób jak to zadziała w takim modelu aby wiedzieć wcześniej czy jest sens to dalej ciągnąć czy może jednak darować sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Fajnie że projekt szuka sposobu na monetyzację. Zbyt wiele jest fajnych projektów, których używa dużo osób, ale padają i nie są rozwijane bo właściciele nie mieli pomysłu na monetyzację.
@sebointruz Dobra robota póki co i kibicuję lzx.
  • Odpowiedz
@Straszak_pl jak jestem w Lidlu to mam inne zdanie na temat wartości 12 zł :)
Dziś nie wiem czy dostaniesz gdzieś objad albo zwykły kebab w tej cenie.
Pamiętaj, że nie musisz kupować subskrypcji. Możesz kupić pakiet jednorazowy, który jest ważny tak długo aż go wykorzystasz.
  • Odpowiedz
szkoda, ze po serwisie - mozna bylo "dobudowac" jakies systemy partnerskie czy reklamy, a tak to mysle ze niebawem nikt z tego nie bedzie korzystal
tu nie chodzi mi o wysokosc oplat, a o sam ich fakt - i wiem, ze nie ma nic za darmo... gdybyscie mieli placic za poczte 12zl/m-c to byscie placili? pewnie malo ktory, a jednak macie poczty - czy to na o2, czy gmailu i sie to
  • Odpowiedz
  • 1
@sebointruz bardzo fajny serwis i nawet dzisiaj poszedłem z zamiarem zrobienia zakupu ale 120zl na rok to jednak sporo.
Nie myślałeś o wprowadzeniu reklam w aplikacji lub jakiegoś innego sposobu monetyzacji?

Jestem za monetyzowaniem bo pracę szanuje ale obecnie poczekam na rozwój sytuacji bo 120zl rocznie to nie dam.
  • Odpowiedz