Wpis z mikrobloga

Bo człowiek jest istotą grzeszną?

@Jestembogaty: dzięki to mi wystarczy na usprawiedliwienie białych chrześcijan, oczywiście nie zwalania to z odpowiedzialności muzułmanów
  • Odpowiedz
@k1fl0w: kluczowa różnica między muzułmanami, a chrześcijanami jest taka, że w Koranie mają nakaz zabijania niewiernych, a w nowym testamencie jest nakaz wybaczania swoim prześladowcom i mordercom jak również zakaz zabijania. Np św. Szczepan gdy go zabijano, to modlił się do Boga o wybaczenie dla tych ludzi którzy go zabijali. Pokaż mi Muzułmanina, który będzie robił tak samo.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: A to odnośnie tych którzy nazywają się chrześcijanami/katolikami itp., a nie postępują zgodnie z naukami Jezusa.

Mt 7,15-20



15 Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami. Oni przychodzą do was w przebraniu owczym, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z cierni lub figi z ostów. 17 Tak właśnie każde dobre drzewo rodzi dobre owoce, a drzewo zagrzybione rodzi owoce zepsute. 18
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Mnie pytasz? Ich pytaj czemu się nie stosują. Ja tylko mówię co jest w ich oficjalnej księdze. Więc gadanie, że chrześcijaństwo jest be, nie znając zasad tej religii a gadając tak tylko na podstawie ludzi którzy deklarują się jako chrześcijanie,a nie postępują z godnie z naukami jest po prostu głupotą.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: no to zdecyduj się w końcu jesteś ekspertem czy nie?

Skoro nie trzeba być ekspertem i się wie to dlaczego nie mogę się Ciebie pytać?

Mnie pytasz? Ich pytaj czemu się nie stosują.


Tak Ciebie się pytam.

Anyway, znudziły mi się Twoje fikołki.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
no to zdecyduj się w końcu jesteś ekspertem czy nie?


@k1fl0w: A czy ja gdzieś powiedziałem, że jestem ekspertem?

koro nie trzeba być ekspertem i się wie to dlaczego nie mogę się Ciebie pytać?


Bo wiem, że to jest napisane, a czemu się nie stosują, to nie wiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Bo wiem, że to jest napisane, a czemu się nie stosują, to nie wiem. ¯_(ツ)


@Jestembogaty: za to u chrześcijan nie jest napisane i też się nie stosują ¯_(ツ)/¯

szklanka do połowy pusta czy do połowy pełna?
  • Odpowiedz
za to u chrześcijan nie jest napisane i też się nie stosują ¯(ツ)


@k1fl0w: Jeszcze raz: PO OWOCACH ich poznacie. Przestań nazywać Chrześcijanami ludzi którzy nie stosują się do nauk Jezusa.

Mt 7,15-20


15 Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami. Oni przychodzą do was w przebraniu owczym, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z cierni lub figi z ostów.
  • Odpowiedz
@Drakii: Daj spokój, koleś twierdzi, że ludzie deklarujący się jako Chrześcijanie i mordujący innych ludzi to Chrześcijanie. xD Jak mu napisałem, że Chrześcijanina poznaje się po czynach, a nie po tym co mówią i żeby pokazał mi w którym miejscy w Nowym Testamencie jest nakaz zabijania niechrześcijan i czy Jezus o tym mówił, to się zawinął.

  • Odpowiedz