Wpis z mikrobloga

antyszczepy ze strachu robia wszystko, zeby zablokowac wprowadzenie Paszportu Zdrowia, ktory umozliwilby zniesienie lockdownu dla zaszczepionych i ozdrowiencow. Grzegorz Braun nawet uzywa okreslenia: "Segregacja Sanitarna" (w skrocie SS) porownujac to do noszenia opaski z gwiazda Dawida w czasie wojny. Szkoda, ze zapomina o polskich przedsiebiorcach, ktorzy przez pandemie juz zostali poddani segregacji gospodarczej i bankrutuja na potege. Tymczasem w Izraelu wprowadzaja "green passport" dla zaszczepionych, ozdrowiencow oraz osob z negatywnym wynikiem testu (wazny przez 72 godziny) sam paszport ma waznosc 6 miesiecy. “There won’t be a lockdown for half the country while half the country is free. This won’t happen.” https://www.timesofisrael.com/health-ministry-says-vaccinated-recovered-to-get-green-passport-for-6-months/
#koronawirus #konfederacja
  • 50
  • Odpowiedz
@nn-borg: oni mają rozwinięty intelekt tak do momentu "moje prawa", a prawa innych już ich nie obchodzą jak będą chodzić chorzy i zabijać zarazkami innych, może kiedyś ta część mózgu im się rozwinie
  • Odpowiedz
@nn-borg: nie jestem jego fanem ale akurat Braun jeżeli nie na wszystkich to był na większości protestów przedsiębiorców i również proklamował swoje hasła będące w opozycji do działań rządu. To Ty najwidoczniej ominąłeś przedsiębiorców
  • Odpowiedz
@nn-borg: A mi się wydaje, że jednak klamia nas dużo szerzej niż myślisz i w tych teoriach o komunie 2.0 jest cześć prawdy bo dziwnie te kropki łączą się w całość. Zbytnio nie wierzę w powrót do stanu sprzed roku 2019, gdzie miałem jakieś plany na przyszłość. Teraz moje marzenia się rozmyly i bardziej się skłaniam ku temu że bezdomni są bardziej wolni niż my, a w więzieniu maja większe
  • Odpowiedz
@nn-borg: Patrz, siedzę po nocach bo coraz częściej nie mogę spać, słucham takich piosenek. Pije sobie piwo, w tle mam drinka, umacniam się buchem z trawy. Jest okej. Przecieram oko i znów mnie boli od gazu pieprxowego którym wczoraj dostałem od gościa, bo mi kazał maskę założyć w sklepie (miałem na brodzie jak zawsze, laska mi sprzedała bez niczego) oczywiście zanim to zrobił to mu ekhm ekhm zdziesiatkowalem szczękę ponieważ
s.....1 - @nn-borg: Patrz, siedzę po nocach bo coraz częściej nie mogę spać, słucham ...
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: nie ma co sie poddawac z marzeniami, to wszystko kwestia nastawienia co pewnie sam dobrze wiesz. Bedzie Git ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw. fajna nuta bo prawdziwa. az sobie z niedosytu odpalilem to:
n.....g - @szyryfyry1: nie ma co sie poddawac z marzeniami, to wszystko kwestia nasta...
  • Odpowiedz
@nn-borg: Super, nie znałem, już znam( ͡° ͜ʖ ͡°).. No i co Ci powiem, zlaczmy się i rozjebmy to wszystko, Ty i J radzimy jak to dotrze do większości to świat jest nasz. W kupie siła. Zwyciężymy ale tylko solidarni i razem.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Nie, to on mnie napadl, po pierwsze słownie po drugie zaczął być agresywny, sorki nie trafił za fsjnie bo ja już zmęczony tymi maskami jak i obostrzeniami, nie działa na mnie babcia w dpsie i morda Pana została storpedowana. Ta się zmyl, jego obrażenia będą długo widoczne, ciekawe jak tam policja która wezwał, chyba się usmiali i pojechali dalej, a ja dalej zarazam. Haha @Nihas: No, no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szyryfyry1: Napadł słownie biednego patuska. Jesteś zwykłym brutalnym kryminalistą i tyle. Przynajmniej mają twoją mordę na video prawdopodobnie, zawsze coś. Solidny wyrok niczego cię niestety i tak nie nauczy, jedyne co na was działa, to fizyczne uniemożliwienie dalszych napaści.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: No i super że się zgadzamy, mam to w #!$%@?, zdanie wykopka, każdego jednego, naruszającego moja wolność będę w ten sam sposób traktował. Nie chcę mi się już gadać. Rozjade was jak wczorsj 4 tego chłopa piesciami. I tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kogutt: dlatego jak restauracje były otwarte to (z mojego doświadczenia) klientów było o wiele mniej, zupełnie jakby mimo złagodzenia obostrzeń przedsiębiorcy mieli gorzej przez Covid.
  • Odpowiedz