Wpis z mikrobloga

Kurła, takie niby profesjonalne sklepy w okolicy, a jak pokazałem im konusa od sztywnej ośki to albo "ło panie, co to takie wielkie?!" albo mimo że wiedział co to, to i tak nie posiadają takich stanie :/
#rower #zalesie

Nie ma ktoś polecić miejsca z częściami w okolicy Katowice - Zagłębie? Nie mam nawet suwmiarki żeby poszukać czegoś na necie :/
  • 7
@sherkhaan:
Profesjonalne sklepy, taa....
U mnie w miescie jeden sklep ma na youtube film "instruktazowy" jak tam skladaja rower, 3/4 to #!$%@? zeby przyjsc do nich bo cywile nie maja kluczy a oni maja dobre klucze, zwykly uzytkownik #!$%@? a oni nie, po czym typ wyciaga lancuch z pudelka i zaklada go na rower...
@sherkhaan @majkel34 bo takich rzeczy się nie zamawia na sklep. Zamrozić kasę bo musisz mieć konusa do tysiąca piast? Naucz się, że takie rzeczy kupuje się na necie. Suwmiarka Ci nie potrzebna, szukaj w katalogu numeru części. W rowerowym to se możesz kupić łańcuch albo smar.
Napisz co to za piasta to Ci ułatwię ile mogę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrubyKociol: ja to rozumiem, ale oni nie są w w stanie określić co to za część i zamówić jej dla mnie nawet. Piasta to giant performance Tracker Road - laikiem googla nie jestem ale po samej nazwie znaleźć nic nie byłem w stanie
@sherkhaan: haaaaaaaaaaaaa BO TO #!$%@? PIASTY FORMULY. Wywal to do śmieci, tylko do tego się to nadaje. Temat tych piast przewija się co tydzień na tym tagu. Nowe potrafią luz łapać. Tych piast mam ze 4 na części, poka mi zdjęcie konusa to jeżeli mam wyślę Ci paczkomatem.