Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ethellon: przecież ten pad jest bezprzewodowy tak jak każdy inny do Xboxa One. Wszystkie można podłączyć też przewodowo bo posiadają gniazdo micro USB - stare pady lub USB-c nowe pady i pady z serii Elite.
Jednak mówienie o nich że są przewodowe jest błędne bo połączenie kablem jest opcją, domyślnie te pady działają bezprzewodowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak kupie pad przewodowy do Xboxa one to musi być podłączony do konsoli czy wystarczy do gniazdka ?


@Riido: jeśli kupisz pad oryginalny to każdy jest bezprzewodowy, jak chcesz grać bez baterii grając na kablu to możesz go zasilać z dowolnego źródła tak długo jak źródło zasilania spełnia wymagania USB. Standardowo USB ma bodajże 5V 500mA ale nie wiem na jakim natężeniu działa pad, może to być równie dobrze 100mA -
@sodomek: Nie no generalnie to ja wiem miałem teraz pada bezprzewodowego ale upadł za mocno, chcialem kupic nowy i patrze ze przewodowe są tańsze ale myślalem ze to normalnie oryginały, a konsole mam daleko od siebie więc niestety odpada :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Riido: jak daleko? Swego czasu korzystałem awaryjnie z kabla o długości 3m i nie było żadnych problemów. Tylko kabel USB musi być dobrej jakości bo na chińczyku z pseudo miedzi nie da rady.