Wpis z mikrobloga

@vinmcqueen: wiadomo już, że Dubravka bedzie grał? nie zagrał w tym sezonie żadnego meczu, a Darlow nie dał argumentów, żeby go zmienić. IMO nie dawałbym bramkarza NEW, chyba, że 2ch i jeden z nich na ławkę.
Ale wtedy ryzyko wypadnięcia spotkania i grasz bez bramkarza.

Właśnie zobaczyłem, że Dubravka zagrał w pucharze. Nie wiem kto zagra w lidze, ale moim zdaniem Darlow.
@vinmcqueen: Dałbym KDB na C. Burnley dobrze broni, Bruno klasa, wiadomo, ale nie spodziewam się dużej ilości bramek.
IMO KDB u siebie vs osłabione BRI da więcej pkt. KDB ostatnio grał fałszywego napastnika, dużo strzelał, ale też dużo marnował, w końcu zacznie coś wpadać. Komu ma #!$%@?ć 2 gole, jak nie Brighton?!
Uważaj na Shawa, występ niepewny, lepiej AWB.
Skład szablonowy, ale miejmy nadzieję, że szablon da grube punkty!
@SuperPszczola: niestety AWB już nie wcisnę, równo 0.0 w banku a żal mi się z kimkolwiek w tym składzie pożegnać, a ławka po taniości, nikt nie gra, Douglas za 3.8 i jakiś inny obrońca za 3.9 xD Uznałem, że muszę mieć Kane'a i chyba z 20 minut robiłem fikołki zeby ich upchnąć wszystkich, po prostu muszę przejść dalej w pucharze xD

Shawa wymieniłem na Holgate'a, ta sama cena, może Everton uda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuperPszczola: aj teraz za późno już i tak, ale tak, myślałem trochę o Holdingu lecz jednak odpuściłem, nie wiem może nie ma w tym większej logiki skoro wziąłem Leno na bramę ale nie przekonuje mnie obrona Arsenalu. No nic zobaczymy, póki co Yedlin daje radę ale Newcastle już w dziesiątkę więc może być lipa i u Yedlina i u Wilsona

edit: no nieźle - ja tu robię fikołki jaki skład żeby