Wpis z mikrobloga

Jako że sam planuje pod koniec tego roku zabrać sie za budowę to trafiłem na konto Ukasza jednak przyznam się oglądam odcinki uniwersum z 2018 roku a tu z ciekawości zaglądnąłem. Co to za afery z Ukaszem? Że co? #!$%@? jest? O co chodzi? Pytam tak na serio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lukaszbudowlaniec
  • 16
przecież to jakiś koniec świata bez zasięgu


@PanZiomal: no i nawet to jest solą w oku internetowych malkontentów mieszkających wciąż z mamusią w wielkiej płycie.

Budowania "miniosiedla" a to co złego?


No z pół miliona na tym zarobi, a kieszonkowe od mame to góra 50zł na tydzień.
@PanZiomal: strae filmy to całkowicie coś innego od tych nowszych. Tam było dużo pracy pokazanej i opowiedzianej. Teraz tylko lanie wody, kawka z orlenu, fuks, lejdi i opowiastki w koparce.

Kanał w sam sobie jest wartościowy, prowadzący tylko obniżył loty ostatnimi czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam dużo wiedzy wyciągnąłem jeśli chodzi o budowę. Bierz tylko poprawkę na niestworzone historie, które w miedzyczasie tam opowiada i będzie
@Wossky123: urobić beton w betoniarce, położyć prosto bloczki i ściany to każdy zrobi, nawet gdybyś miał to robić 10x wolniej od niego to po 5 budowach robiłbyś tak samo dobrze i tutaj przechodzimy do praktykowania i powtarzania czynności, on swój projekt tyle razy wybudował, że właśnie laik pomyśli - kurde ten to się zna na robocie! co innego jakby był cieślą lub dekarzem gdzie jest coś bardziej skomplikowanego to można powiedzieć,