Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Lililijka: ze względu na wiele sprzecznych informacji, nieudolność naszego rządu i ogrom niewiadomych- śmiem powątpiewać w skalę zagrożenia, które niesie za sobą pandemia, zatem nazwij mnie kim chcesz.

Nie zwalnia mnie to jednak z obowiązku uszanowania reszty społeczeństwa wobec obawy i strachu, które niesie za sobą obecna sytuacja- po prostu stosuję się do wytycznych.

Życzę Ci pogody ducha a mamie dużo zdrówka i siły.
@mit-nick: obwinianie kogokolwiek za chorobę w trakcie tej pandemii dezinformacji nie jest zbyt mądre. Zaczynając od rządu, poprzez uczestników strajków, kończąc na wszystkich biorących udział w spotkaniach towarzyskich czy nawet wigiliach. To nie czas ani miejsce na wydawanie wyroków. Życzę zdrowia i wytrwałości a na przyszłość wiecej wstrzemięźliwości w osądach. Osobistych porażkach nie wspomnialem, chodziło mi jedynie o błędne koło oskarżeń co za tym idzie, kolejną dodaną kroplę do czary pt.
@ZielonkaUno: ja sie z tobą w większosci zgadzam, tylko nie pasiło mi to ze mimo smutku jaki przezywa opka w związku z hospitalizowaniem matki, wytykasz jej ze bedzie suką
cała reszta może być, Lilijka może nie rozumieć dlaczego nie podoba nam się to, że obwinia kogoś kto do całej sytuacji ma damski hui xd
ciesze sie ze mimo różnic umiemy normalnie pogadać, bez spin i merytorycznie, pozdrawiam