Wpis z mikrobloga

@Priya: Według jej logiki tak, ale pewnie gdybyś jej dał te dwa cytaty, to ona by powiedziała, że miała prawo ruszyć n sejm, bo jest kobietą i walczy o prawo z lewicowego PRL-u.

Oczywiście "nowoczesna lewica" jest rasistowska (względem białych), antychrześcijańska i brzydzi się dostępem do broni, w sumie nie dziwi więc kult Gierka, który był postępowym ateistą, za którego była aborcja na życzenie, a Polacy mieli zabieraną broń przez komuchów¯\_(ツ)_/¯
RogerCasement - @Priya: Według jej logiki tak, ale pewnie gdybyś jej dał te dwa cytat...

źródło: comment_1610046630vhVb9GvPVzDBAcI2RzAp1R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
walczy o prawo z lewicowego PRL-u

prężnie rozwijał się przemysł i publiczne budownictwo XD lewagi w formie, #!$%@? ze gierek nabrał kredytów i pożyczek a potem nie było z czego spłacić


@Roger_Casement: #!$%@?, ten PRL brzmi dokładnie jak prawicowy PiS, też zadłużyli państwo w #!$%@? na swoje socjalne programy. Im budżet się nie spinał przy hossie na rynku xD Plan wiecznego deficytu. Akurat jak w roku w którym w końcu mieli
  • Odpowiedz
@rzuf22:

nie dziwi mnie kult PRLu wśród was


Was, to znaczy kogo? Stare nawyki z PRL-u, że mówicie, towarzyszu, w liczbie mnogiej do innej osoby?

Poza tym to wśród lewicy światopoglądowej dało się usłyszeć, że twórca akcji Hiacynt to "człowiek honoru", a ochrona komunistów, którzy dehumanizowali, represjonowali i zabijali ludzi to dowód na demokrację i niezależne sądownictwo. Oczywiście jak zapytam się Ciebie, który paragraf kodeksu karnego zezwalał komunistom na represjonowanie ludzi
  • Odpowiedz
Was, to znaczy kogo? Stare nawyki z PRL-u, że mówicie, towarzyszu, w liczbie mnogiej do innej osoby?


@Roger_Casement: Skoro tak nalegasz na towarzysza, to powiem wam, że to była parafraza twojego kretyńskiego argumentu, towarzyszu:

Oczywiście "nowoczesna lewica" jest rasistowska (względem białych), antychrześcijańska i brzydzi się dostępem do broni, w sumie nie dziwi więc kult Gierka


Sarkazm, który miał na celu pokazać jak idiotyczne jest takie przyrównanie 2 rzeczy z PRLu do
  • Odpowiedz
@rzuf22:

Wybór pomiędzy kiłą, a rzeżączką. Ja tam wole nie mieć żadnego z tych schorzeń, ani kiły, ani rzeżączki, ani AK ani PRLu.


Ok, trafiłem na osobę, która uważa, że Armia Krajowa i PZPR to praktycznie to samo, bo to wybór między "kiłą, a rzeżączką". Nie wiem, czy jesteś trollem, czy po prostu takim człowiekiem z wybujałym ego, że nawet nie zdaje sobie sprawy, że pojęcie kiły czy rzeżączki o wiele
  • Odpowiedz