Wpis z mikrobloga

Czy jeśli niepijacy od jakichś 2 lat alkoholik wypije po takim czasie, to waszym zdaniem będzie wstanie powstrzymać dalsze picie? Mam taką sytuację w rodzinie i nie chce mi się wierzyć, że była tylko jedna sylwestrowa wpadka #alkoholizm
  • 19
@smierdakow: nie ma szans. Oczywiście po takiej przerwie na początku nie będzie pił dzień w dzień i nie wiadomo jakich ilości. Ba nawet śmiem twierdzić, że przez ok 1 miesiąc będzie pił jak normalny człowiek. Ale już w tym czasie będzie powili rosła i częstotliwość i ilość alkoholu. A potem już walnie w ciąg jakiego jeszcze nie miał. Bo będzie musiał "nadgonić" "zmarnowany" abstynencją czas.
Czy jeśli niepijacy od jakichś 2 lat alkoholik wypije po takim czasie, to waszym zdaniem będzie wstanie powstrzymać dalsze picie? Mam taką sytuację w rodzinie i nie chce mi się wierzyć, że była tylko jedna sylwestrowa wpadka #alkoholizm


@smierdakow: ale wiesz, ze ludzie sie roznia miedzy soba? xd jeden pojdzie w tango, drugi sie ogarnie
@smierdakow raczej szybko wróci do picia sprzed dwóch lat, lub jeszcze gorzej. Kwestia czasu. Idealny przykład wypił w sylwestra, i nic się nie stało. Więc 10 stycznia też może bo się nic nie stanie, itd itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smierdakow: same zle historie o takich wyczynach czytalem na reddit. Ludzie zaczynali pic jakby jutraa nis byki. I tracili domy, rodziny etc tak ich wsysalo. Alkoholizm to choroba na cale zycie.zycie komus nie ils zecwreaca do alko ? Ja rmjak kiedys rzucalem picie to nawet mialem koszmary w ktorych sie napijalem i wtedy sie vudzulem z przrrazdniem co ja #!$%@?.. a potdm sie orientowalem ze to sen tylko