Wpis z mikrobloga

@nameout: od siebie polecam voopoo drag x, na prawde solidny sprzęt fajnie oddający smak i moc nikotyny, obecnie palę 12 i mocno kopie :D Jedyny minus to przeciekający tank
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nameout: już tłumaczę:
Mtl- metoda zaciągania usta-płuca, jak z papierosa, używa się wysokich mocy nikotyny i niskich Watów. Czuć w gardle.
DL- zaciąganie dopłucne, duże buchy, duże chmury, niska moc nikotyny i duże Waty. Czuć bardziej w głowie.
Pod- małe urządzenia, zaciąganie mtl. Niska cena, bateria starcza zazwyczaj na cały dzień lub mniej, awaryjne. Po zużyciu grzałki trzeba zazwyczaj wymienić całego kartridża, pody z kiosków, żabek i stacji mają gotowe kartridże
@pan-bartolomeu-dias: Dobra kupiłem tego voopoo. Sztos jest! Nie chce rzucić. Fajki odstawiłem na iqosa bo #!$%@? mnie śmierdzące palce, teraz iqos mi nie smakuje i wrocilem do elektryka. Zepsuł mi się w weekend sylwestrowy i chciałem kupić coś nowego
@pan-bartolomeu-dias: Sorry za odkopywanie posta sprzed 2 miesięcy :D Orientujesz się może (a próbowałem szukać w google itp) jakie najlepszy (i czy w ogóle taki jest) pod do mtl ? :) Albo nawet jak nie najlepszy to chociaż przyzwoity :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiddle: ja na twoim miejscu brałbym taki zostaw:
-Klon berserker mtl rta z Aliexpress. Mam i sobie chwalę. Kosztuje ok 35 zł z dostawą.
-dowolnego moda na jeden akumulator, oryginał z Polski. Jeśli ma być tanio to baterię od sticka (nie będzie się prezentować dobrze, ostrzegam), w edymie jest parę zasilań poniżej 100 zł.
W ten sposób w cenie przyzwoitego poda masz znacznie lepszy, mniej awaryjny i tańszy w użytkowaniu zestaw