Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@badii: jebnij setkę i się wypierdziel przed sor'em. Wejdziesz bez kolejki. A tak przy okazji dużo wody i czekolady sobie weź.
  • Odpowiedz
@uhauha: przy lekarz przeciwzakrzepowych to już w sumie moglbym sobie grob kopac ale przynajmniej nie fzulbym bólu jakbym maksymalnie zgial kolano :D dzieki, zabiore ʕʔ
  • Odpowiedz
@smacznyy: moze zle go nazwałem, nie praktykant a lekarz ktory prawdopodobnie podczas operacji nic innego nie robil tylko obserwowal a na koniec jego zadaniem bylo założenie szwow. Pamietam bo nie bylem usypiany.
@robsosl: oby nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuDwaKa: no na oko to wlasnie takich, od wczoraj od 18 3x mialem zmieniany opatrunek i takie plamy na przescieradle/poduszcze.
  • Odpowiedz
@badii: żadnego drenu nie masz? Ja po rekonstrukcji ACL kilka dni z rurką biegałem. Ale no w życiu tyle się nie polało. Tylko no u mnie sam ACL...
  • Odpowiedz
@uhauha

@badii: jebnij setkę i się wypierdziel przed sor'em. Wejdziesz bez kolejki. A tak przy okazji dużo wody i czekolady sobie weź.


Jesteś debilem. Alkohol rozrzedza krew, co w konsekwencji doprowadziłoby do jeszcze bardziej obfitego krwawienia zagrażającego życiu i zdrowiu.
  • Odpowiedz
@ziper101: opatrunki zmieniane o 3 w nocy, 7 i 10 rano oraz o 14. Po każdej zmianie obraz byl podobny więc sie troche stracilo bo blqdy dzis chodzilem ale o dziwo chyba sie wypsikalem z tej krwi bo nagle zatamowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz