Wpis z mikrobloga

@sartek: w sumie tak z ciekawości (nigdy nie zapoznawałem się z programem konfy, bo jak widziałem klauna ozjasza to już wiedziałem wszystko) jakie prawa konfa chce odebrać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@kogut_20:
- do wolności myśli, sumienia i wyznania (państwo wyznaniowe, ograniczenie praw niekatolików)
- do głoszenia swoich poglądów i opinii bez względu na ich treść i formę (popieranie zakazu obrazy uczuć religijnych, a także chęć zaostrzenia tego przepisu)
- zakaz stosowania tortur, nieludzkiego lub poniżającego traktowania lub wymierzania kar cielesnych (popieranie bicia dzieci)
- możliwość uczestniczenia w życiu publicznym i powiązane (ograniczenia dla niekatolików)
- czynne i bierne prawo wyborcze (ograniczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@kogut_20:

- do wolności myśli, sumienia i wyznania (państwo wyznaniowe, ograniczenie praw niekatolików)

- do głoszenia swoich poglądów i opinii bez względu na ich treść i formę (popieranie zakazu obrazy uczuć religijnych, a także chęć zaostrzenia tego przepisu)

- zakaz stosowania tortur, nieludzkiego lub poniżającego traktowania lub wymierzania kar cielesnych (popieranie bicia dzieci)

- możliwość uczestniczenia w życiu publicznym i powiązane (ograniczenia dla niekatolików)

- czynne i bierne prawo wyborcze (ograniczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a_maze: co niby jest nieprawdziwego w 3 punkcie? Przecież posłowie konfederacji wypowiadają się o rzekomej dobroczynności kar cielesnych dla dzieci, a niektórzy z nich wręcz uważają, że należy przywrócić karę chłosty do karania osób dorosłych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@captyn: niby to, że nie są za zakazem kar cielesnych

@a_maze: typie przeczytaj jeszcze raz komentarz, do którego się odnosisz. W tym komentarzu @relationbrewingarea napisał po myślniku to co jest teraz prawem, a w nawiasie po tym pisał jakież to cudowne rozwiązanie ma na to konfederacja...