Wpis z mikrobloga

Ktoś może korzystał już z dysku typu SEAGATE Game Drive podpinanego po USB do #xboxseriess ?
Na yt znalazłem, że niby działa, ale jakoś nie jestem przekonany. Niby Series ma pełne wsparcie akcesoriów One...
Bo takto jest 2TB za ~300zł, a Storage Expansion 1TB za prawie ~1kzł, także różnica jest.
#xbox #xboxseries

Oczywiście wiem, że to nie SSD, ale jakieś g*wnogry możnaby na nim trzymać.

  • 9
  • Odpowiedz
@tttomasz: Dowolny zewnętrzny HDD 1TB/2TB na USB 3.0 da radę. ;) Ogólnie jeśli chcesz tylko przechowywać gry to HDD wygrywa, ale jeśli chcesz również z tego dysku odpalać gry z poprzednich generacji to polecam zewnętrzny SSD - nie ma praktycznie różnicy pomiędzy takim zewnętrznym SSD podpiętym na USB 3.0, a wewnętrznym dyskiem SSD, jeśli chodzi o wczytywanie gier (testowane na Series X). ;) Jeśli się zdecydujesz na takie rozwiązanie, to pamiętaj,
  • Odpowiedz
wątpię, żeby na dysku segate na usb dało się trzymać gry zoptymilizowane pod series.


@dwayne-johnson: Można przechowywać, jedynie takiej zoptymalizowanej gry pod Series nie odpalisz z takiego dysku, a będziesz musiał ją przenieść na wewnętrzny/ten specjalny 1TB od Seagate ;)
  • Odpowiedz
@tttomasz: ale przecież wszystkie dyski zewnętrzne normalnie działają z Xboxem? Nie musisz nawet dedykowanego kupować. Ale gier zoptymalizowanych pod nową generację nie odpalisz.
  • Odpowiedz