Wpis z mikrobloga

ale usługi ?


@Timurq: Znajdziesz MLMy z ubezpieczeniami, MLMy z wycieczkami itd. Oszuści są kreatywni.

na czym polega wałek w MLM w branży fotowoltaiki, jak tam dymają ludzi


MLMowy wałek zawsze polega na tym samym: uczestnik chce wejść do MLMowej piramidy finansowej, ale żeby to musi wpłacić pieniądze. A tę wpłatę trzeba zamaskować. Więc kupujesz MLMowy produkt dla siebie, a tak naprawdę jest to wpisowe to piramidy finansowej. Potem werbujesz następnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Byłem na rozmowie o pracę, zauważyłem że dużo firm się otwiera tego typu i byłem ciekaw jak to wygląda, tak cukierkowych kwot i oczywiście imprez integracyjnych na Ibizie to jeszcze nie widziałem w żadnej firmie, żal mi ludzi którzy dadzą się w to wciągnąć, przerażająca jest ich bezkarność!
  • Odpowiedz
@Timurq jeśli nikt nie namawia do wpłat i werbunku ludzi to nie jest mlm. Dużo teraz januszexów ściągających graty z Chin. Sprzedają je chcącym skorzystać z dotacji ludziom z taką marżą, że wiele branż może pozazdrościć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Właśnie nie drogi kolego, tutaj usłyszałem kwotę za urządzenia niższą niż na rynku, a to była ich górna stawka, tak więc stawiam na to że wciskają klientom panele w "super cenie", na raty, kredyty itp. a nigdy tak naprawdę ich nie zobaczą tak jak i pieniędzy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A też padło słowo że zamiast przedstawiciela może będzie mnie interesować zostanie "menadżerem" i wtedy będą "zarabiać na Ciebie".
  • Odpowiedz