Wpis z mikrobloga

  • 1
@nO-C34 posiadam philips qt4015/16 od 5 lat i nie wymienialem ostrzy jeszcze bo sa podobno tytanowe ale niestety 2 tyg temu bateria padla.. ale pewnie przez to ze czesto mam ją w aucie i na mrozie zostaje na noc i teraz tylko.na kablu.. jak sie bedzie dalo to wymienie baterie to bede dalej uzywal.
  • Odpowiedz
@nO-C34: to chyba ten model mam. Używam już ponad rok. Ostrza Ok, odkurzacz nie zbiera oczywiście wszystkiego wiec na kanapie w salonie się nie ogolisz ale jest czysto dookoła raczej. Ostrza nadal jedne i te same ale plastikowe zaczepy się wyrobiły i musiałem czymś wzmocnić żeby nie wypadało. Co do samej brody jest ok, ogoli prawie do 0,5mm, jajca też. Nie podrażnia skory nie zacina, nawet jajec
stanley88 - @nO-C34: to chyba ten model mam. Używam już ponad rok. Ostrza Ok, odkurza...

źródło: comment_1609962956S0MMAcGK5OyyQLUdGMjpjF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nO-C34: W zestawie są dwa komplety noży, duży taki jak do włosów na głowie i brody i mały trymer do ciężko dostępnych miejsc ale już bez regulacji długości cięcia. Wyswietlacz fajny pokazuje nastawienie długości cięcia i robi się to przyjemnie pokrętłem
  • Odpowiedz
@nO-C34: Dostalem ja od różowej właśnie ze względu na bajzel po goleniu. Wszystko czego nie da rady odkurzyć i tak spada idealnie w dół a nie na boki. Wiec tylko środek umywalki opłukuję woda i jest git. Ciesze się. Obyś był zadowolony równie jak ja.
  • Odpowiedz
@nO-C34 Jest to bardziej maszynka do ciała tj. Torsu i miejsc intymnych, aniżeli do twarzy. Na opakowaniu jest napisane żeby wymieniać ostrza co 6 msc, choć przyznam szczerze że mam ją 1.5 roku i ani razu nic nie wymieniałem, jedynie dokładnie wytrzepuje włoski z wnętrza a działa jak nowa. Do brody o ile się nie myle jest taka zielona maszynka Philipsa i ona jest już konkretnie zarówno na twarz jak i ciało,
  • Odpowiedz
@fifi56565: Ja gole brodę bo nie mogę golić na 0 (tak jak zielona one Blade) bo mam potem podrażniona skore. A tak strzyże gębę raz na 2 dni i mam cały czas taki jednodniowy zarost. Mi się podoba
  • Odpowiedz