Wpis z mikrobloga

@DOgi: btc wszedlem jakies dwa lata temu po "konsultacji" z przyjacielem. w momencie wejscia wrzuciłem 7,5k pln, potem btc szusował po dnie i nawet nie miałem ochoty patrzec na stan konta. zalogowalem sie jakis czas i kwota jest praktycznie 2x tyle
@Annaroth: to nie dotykaj żadnych kantorów bo tylko prowizję zjadą. Wypłać bezpośrednio z binance na konto bankowe EUR (sepa). Jak nie masz konta walutowego to przewal na bitbaya i potem na konto złotówkowe.
Giełdy mają prowizje 0.1-0.3% max, a kantory 1-3%
@DOgi: mam pewnien pomysł co z tym zrobić, ale musze przyznac, ze wizja 2x zarobku co do kapitału początkowego to jednak taka bezpieczna przystań.

@splitt: chcialem sprzedac za PLN to tylko ten kantor dysponuje taka iloscia BTC aby ode mnie to odkupic za PLN. Sugerujesz, ze lepiej sprzedać za np EURO i wtedy w EURO przelać?
@Annaroth: to mi wygląda na jakiś kantor krzak - zarejestruj się lepiej na sprawdzonej giełdzie, zweryfikuj tożsamość i dopiero wtedy wypłacaj... BitBay działa w Polsce już kilka lat, może tam spróbuj. Podatek w PL to 19% od zysku - jak masz dowody zakupu z jakiejś giełdy to możesz sobie o tyle obniżyć podstawę opodatkowania.