Wpis z mikrobloga

#przegryw po raz kolejny bije rekordy zalosci i debilizmu, wypowiadajac sie tym razem na temat #depresja u #rozowepaski - serio uwazam, ze za tego typu wpisy powinny byc banany.

Po pierwsze - to nie wy jestescie od rozsadzania kto ma prawdziwa depresje, a kto nie.
Po drugie - plaku plaku jak zle traktuja mezczyzn gdzie empatia i zrozumienie... hmmm, a wasza? Chcecie komus wytykac to upewnijcie sie, ze wam nie mozna pod tym wzgledem nic zarzucic
Po trzecie - projekcje i urojenia mocno, u was. Tak sie sklada, ze mialem co nieco okazje zaobserwowac osoby tego typu i jak zwykle gowno rozumiecie, ale koniecznie chcecie przekonac swiat, ze wasze fantazje to prawda.

Tak, kobiety zazwyczaj otrzymuja wiecej wsparcia i zrozumienia. Tak, kobietom latwiej o "pocieszyciela". Ale prawdziwy "kobiecy przegryw" nigdy po owe nie siegnie, bo nie potrafi, bo nie chce lub nie wie jak. Niekoniecznie ma kolezanki czy znajomych, bo z takimi trzeba umiec rozmawiac i sie dobrze czuc, a nie kazda potrafi sie dogadac z normikami.

Finalniez, bycie facetem ma jedna duza zalete. Wiem, ze jak ktos mi pomogl w ciezkich chwilach, to nie oczekiwal ze mu za to obciagne.
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xVolR: nie musze nic udowadniac, a tym bardziej tez, ktorych nie postawilem.

Co nie zmienia faktu, ze ta akurat choroba nie traktuje czlowieka inaczej ze wzgledu na to czy ma pusie czy fiuta. To ze spoleczenstwo inaczej reaguje na spora czesc przypadkow czy ogolnie faworyzuje kobiety to osobny problem.

Ja tylko tlumaczylem, jak "PRAWDZIWY" (bo przeciez to na punkcie tego macie bzika) kobiecy przegryw z deprecha sciera sie z takim
  • Odpowiedz
@scotieb: poki co to takie bety i gammy jak ty podnosza wieczny jazgot i wlasnie PLACZ ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy takie alfy jak ja ciesza sie zyciem.

Wiec nie rozsmieszaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja tylko tlumaczylem, jak "PRAWDZIWY" (bo przeciez to na punkcie tego macie bzika) kobiecy przegryw z deprecha sciera sie z takim problemem jako jeden z solidniejszych przykladow na cos, co wedle niektorych tutaj nie istnieje


@Xysz: no kobiecy przegryw nie istnieje, poza jakimiś przypadkami strasznych chorób, to ty wysuwając teze masz ją udowodnić
  • Odpowiedz