Wpis z mikrobloga

Na poważnie! Widzę sporo negatywnych i pozytywnych komentarzy na temat cyberpunk. Nie wiem tylko czy te pozytywne to nie ironia. Ankieta poniżej

#cyberpunk2077

Kupić Cp na PC?

  • Nie, lepiej poczekać na patche 36.2% (55)
  • Tak, gra jest spoko 63.8% (97)

Oddanych głosów: 152

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanDoniczka: Jeśli kupisz teraz to będziesz mógł doświadczyć sporo śmiesznych bugów. Gra jest grywalna, raz na jakiś czas się wysypie, ale wczytanie save trwa 30 sekund i mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało.
Grając w wiedźmina 4 lata po premierze brakowało mi tej mitycznej plotki na dachu. Mnie bugi w grach bawią zamiast denerwować :P Inni mogą mieć inne zdanie na ten temat.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: Według mnie nie jest tak źle, czasem zawiesi się jakiś telefon czy inny przedmiot w powietrzu, albo auto utopi się w asfalcie, ale nie ma to większego wpływu na rozgrywkę.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka:
Kupuj, gra ma za dużo negatywnego hejtu. Ja nawet nie chciałem kupować teraz, ale kuzyn mnie namówił, trochę na siłę. Finalnie - nie pamiętam gry, która tak mocno by mnie wciągnęła fabuła i ogólnie immersją miasta przyszłości. Nie zawiedziesz się.
  • Odpowiedz
@noctem_corvus:
Historia z "czerwcową poprawką" i całym wpisem od niby "pracownika CDP Red" została zdementowana przez firmę. Na tą chwilę wiemy tylko o 2 dużych patchach w styczniu i lutym - przede wszystkim na potrzeby konsol, żeby gra się w PS Store pojawiła znowu.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: na konkutrze nie powinieneś miedz żadnych poważnych problemów
jakieś bugi się zdarzą ale to bardziej śmieszne niż wkurzające
mi się bardzo podobało i polecam, gra wylądowała na mojej półce z ulubionymi
  • Odpowiedz