Wpis z mikrobloga

@shelby0153: Wiem, to stąd, że umiem czytać ze zrozumieniem. Pytanie jest o to ile można odłożyć, żyjąc w godnych - czyli jak mniemam normalnych warunkach a nie jak szczur. Nie ma tu pytania ile się wyda na rozrywki.

Pokój, lub pokój z łazienką. Jedzenie, telefon, dojazdy do pracy, zjeść coś na mieście raz na tydzień czy dwa + jakieś drobne wydatki.
  • Odpowiedz
@Lanza: Dobrze, wiec może sprecyzuj co dla ciebie znaczą „godne” warunki, nadal nie odpowiedziałeś skąd takie liczby, jaka lokalizacja itp. Nic nie wnosząca odpowiedz, a rozrywki raczej zaliczają się jako element godnego, normalnego życia. Czy jednak nie? Może całe życie żyłem w błędzie i mnie naprostujesz :)

Pada konkretne pytanie i zamiast serwować jakieś docinki i pluć się do mnie, miałeś czas przedstawić konkretne wyliczenia, konkretne kwoty. Typowy wykopek
  • Odpowiedz
@shelby0153: Dałeś 4 odpowiedzi w temacie, ale jeszcze ani razu nie odpowiedziałes @wypokk, na jego pytanie. Skoro więc jesteś taki oświecony to rozpisz mu swoje wydatki co do funta i wklej lokalizację google gdzie mieszkasz, żeby OP miał łatwiej.

To pytanie nie było konkretne tylko bardzo ogólne. Konkretne by było gdyby OP sprecyzował kraj i region o którym myśli oraz napisał co jest dla niego godnymi warunkami do oszczędzania.

Więcej
  • Odpowiedz
@Lanza: o matko, twoje prostackie odpowiedzi tylko pokazują, ze nieważne czy zarabia się 20k rocznie czy 40k+ - będąc polskim zawistnym robakiem pelnym jadu i tak nim pozostaniesz.

Ale mimo wszystko życzę ci miłego dnia, widać ze nie ma kto ci go życzyć i potem taki frustrat i robak wychodzi w internecie :) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Lanza: uk juz raczej nikogo nie interesuje
@wypokk_: w nl jak znajdziesz normalna robote to zarobisz okolo 400euro tygodniowo po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia. Normalna to mam tu na mysli 5 dni w tugodniu po 8h ze stawka minimum 11e a z jedna sobota zarobisz ponad 500e na czysto.
Np w ah albo jumbo, ale to sa ciezkie prace w szybkim tempie pod presja normy i lubia walic w #!$%@?
  • Odpowiedz