Wpis z mikrobloga

@Yggas: Zobacz co się stało na MoBruku. Znacznie spadła cena akcji (blisko ceny emisji). Swoją drogą moim zdaniem warto MoBruk kupić, bo jeszcze nie odbił.

EDIT: Fakt, że cena emisji to była chyba połowa ceny akcji w tamtej chwili.
@Yggas: Do tego jeszcze nie doszedłem ale zaobserwowalem że przy objęciach akcji ale w takich ilościach to z reguły chyba pozytywnie wpływa na kurs tym bardziej że nie ma tu konkretnie sporej różnicy w cenie tak jakby ktoś kupił wcześniej normalnie ale jak wspomniałem nie mam większego pojęcia o wpływie takiego info na kurs jednak jest haczyk że NewConnect to stan umysłu a na Borute to i dobry raport nie będzie
@Yggas: Na borucie to jakiś nielogiczny kurs, dokładnie bez info leci do góry później po dobrym info nurkuje zero logiki, nawet sygnały AT i wskaźniki nie mają większego znaczenia a formacje działają na odwrót :P
Ale jak się cofniesz wstecz to podobnie jak na Biomasie tu i tu widać że kurs wcześniej do marca 2020 był bardziej naturalny bez dziwnych zachwiań z dupy
@PabloFBK: @magnat32: @Koronanona: @Yggas: boruta ma ciągle dobre ESPI w zanadrzu do wypuszczenia.

Czekamy na śrutę rzepakową (umowy z bakomą podpisane pare miesięcy temu, możliwa współpraca z amerykanami), biosurfaktyna (onlybio, umowy na produkcje na eksport), wejście na gpw.

Ktoś właśnie włożył grube 100 baniek w borute, a ponoć spółka od mieszania farb :) ciekawe kto się ujawni.