Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: na produkcji na podkarpaciu w ofertach produkcyjnych stoi że na produkcje najczęściej potrzebują faceta, to są ciężkie prace fizyczne niektórzy faceci nie dają rady więc nikt nie rekrutuje kobiet na większość stanowisk
  • Odpowiedz
@push3k-pro: większość. myslisz że to raz sie odbiłam od A BO WIE PANI MY TO W SUMIE ZAPROSILIŚMY PANIĄ TYLKO DLATEGO ŻEBY NIKT SIE NIE CZEPIAŁ ŻE KOBIET NIE ZAPRASZAMY A TAK NAPRAWDĘ SZUKAMY MĘŻCZYZNY bez sprawdzenia wiedzy, zdolności, czegokolwiek
  • Odpowiedz
@SarahC: aktualnie nie szukam i nie mam zamiaru, po prostu olx zaproponował kategorię i z ciekawości przejrzałam, na kilkanaście ofert skierowanych pod mężczyzn ta się tak mocno rzuciła w oczy że mnie to rozśmieszyło

a koledzy wykopki jak wyżej zawsze muszą do wszystkiego dosrać jakąś swoją teorie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: ze swojego co prawda niewielkiego doświadczenia powiedziałbym, że kobietom trudniej u "januszy" których na podkarpaciu dużo, a łatwiej w "korpo" w takiej warszawce
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC Chociaż, chociaż w Goodrichu w Krosnie i w Rzeszowie mieli panny przy CNC (wprawdzie po jednej na zaklad :D) ale dawały radę ( )
  • Odpowiedz