Wpis z mikrobloga

Zainwestowałem wszystkie swoje oszczędności życia, prawie 3 tysiące złotych przed 1 stycznia, bo byłem uświadomiony że będzie '' podatek cukrowy '' na wszystkie kokakolki. Jeszcze w Kaufie była promka 3,50 złotych za butle
Kilkadziesiąt 4-paków, na chłopski rozum liczyłem to było ponad 800 butli 2 litrowych. Matka mnie chciała wysłać do psychiatryka, jak zobaczyła że wracamy ze starym i wujkiem z prawie tysiakiem. A teraz? Teraz to ona nie może przestać gadać co sobie kupimy. To była najlepsza inwestycja w moim życiu. Od zera do klasy średniej.
Zamierzam trzymać je pod kluczem, a w odpowiednim momencie na załamaniu rynku mieszkalnym, wymienić cały swój zapas Pepsi na mieszkanie w wojewódzkim, poniżej 35m2 to nawet nie patrzę.
Tak się robi interesy w naszym państwie.
A normidrony co doradzali że w giełde grać i inwestować w cyberpunka i wyjść ze swojej strefy komfortu? nawet mi ich nie żal, a ja teraz orginalna Pepsi a oni co ? Hop Hop kola z biedry?

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw
Mescuda - Zainwestowałem wszystkie swoje oszczędności życia, prawie 3 tysiące złotych...

źródło: comment_1609868645iwbxijfn5KLlMwBDpRrHSJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mescuda: kurde powinienem teraz kupić. Jeżeli przez ostatni tydzień podrożało z 4 zł na 8 zł, no to teraz pod koniec miesiąca pewnie będzie po 32 zł. Trzeba kupić i trzymać. Może na koniec roku jak będzie po 1000 zł to wtedy pomyślę o sprzedaży.

#bitcoin
  • Odpowiedz