Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,

Zaczynam to "dorosłe życie" i chciałam zacząć zbierać pamiątki - zdjęcia.
A to z ślubu siostry, wyjazdu do Paryża czy urodzin kolegi w piwnicy jego rodziców.
Bardzo podoba mi się takie klasyczne rozwiązanie - fotki w pudełku i takie krótkie info z tyłu kiedy, kto i o co kanam.
Pytania:
- gdzie najlepiej wywołać?
- jakie rodzaj papieru?
- błyszczące czy matowe?
- czy teraz zdjęcia z tyłu są cale białe czy jest tam branding " foto coś tam" na ukos 16 razy?

Czy macie jakieś pro tipy dla gryfnej dziołchy która pierwszy raz się za coś takiego chyta?

#fotografia
#wspomnieniapradziadka
#kura
#kiciochpyta
  • 26
@Zielony_Minion: Nie mam niestety, może są drukarki ale nie o taki efekt końcowy mi chodzi.
Pamiętasz te zdjęcia które babcia ci pokazywała " i pacz, tutaj dziadek przyjechał nowym junakiem i zabrał mnie na kremówki" - i ona to wie bo ma napisane z tyłu! I takie coś chcę zrobić na przyszłość jak będę miała 67 lat i pokazać potomnym.
@Imbryczek: to idź w rosmannie druknij dwa dla testu (mat i błysk) i zobacz czy to cię zadowoli. Nie ma co szaleć, i chyba grunt, żeby było łatwo dostępne miejsce i w miarę tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RozowaZielonka: Temat nie jest na wystawę ani do roboty.
Zdjęcia prywatne, gdzie będę mogła w święta pić wino i pomiędzy śledziem a kłótnią z wujkiem o rentowność kopalni będziemy wyciągnąć fotki i śmiać się z mojej głupiej fryzury w 2020 i samych zdjęć w szlafroku i kawą w ręce.
Jednak mimo wszystko chcę zrobić je odrobinę lepsze i z jakimś sensem.