Wpis z mikrobloga

Przy okazji Wykopu o wyrzuceniu redakcji katolickiego Tygodnika Powszechnego przez abp Marka Jędraszewskiego z pomieszczeń archidiecezji rozgorzała dyskusja o stanie katolicyzmu w Polsce. Jak wyglądała z podziałem na strony, można obejrzeć na zrzucie poniżej.

Zrzut warto otworzyć w osobnej zakładce.

Przy okazji zamieszczam też link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5882229/abp-marek-jedraszewski-wyrzuca-redakcje-katolickiego-tygodnika-powszechnego/

#4konserwy #neuropa #bekazprawactwa
Zepelin9 - Przy okazji Wykopu o wyrzuceniu redakcji katolickiego Tygodnika Powszechne...

źródło: comment_1609793309Ppyk5VrHhQBJ6lks5CWHin.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: i znowu ze skrajnosci w skrajnosc, masz z tym jakis problem. Akurat niezbyt lubie ten narod, bo przyszlo mi sie "kilka" razy z nim zetknac i go troche poznalem, wiec sobie uzywam tego okreslenia jako "zabawnego" bo wiadomo ze o"żydach" mozna pisac dobrze albo wcale. No ale ty jako rasowy lewak juz go nacechowales politycznie a co za tym idzie PO JEDNYM SLOWIE (to chyba jakis rekord XD) okresliles
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: pomijajac fakt ze slowo "antysemita" juz dawno stracilo swoja moc, to fakt, jestem, bo sami żydzi mnie nauczyli bycia nim, czyni to ze mnie sztandarowego prawaka, dodaj ze jestem tez np. katolem bo przeciez kazdy prawak nim jest, co tu jeszcze, a no i jestem bezkrytycznym zwolennikiem pisu jak kazdy prawak, co jeszcze, pewnie przeciwnik ekologii i zielonej polityki bo to obszary "lewakow" wiec nie mam tam "wstepu", dodasz
  • Odpowiedz
@Dante27:

ale mieszasz "naturalna" rodzine (...)


Ja rozumiem, o co ci chodzi, tylko jak dobrze się nad tym zastanowić, to nie ma jakiegoś szczególnego zagrożenia, dla adoptowanego dziecka, które mogłoby wystąpić tylko, kiedy rodzicami adopcyjnymi byłaby para homo. Więc nie jest uzasadnione, żeby obowiązywały tu
  • Odpowiedz
@asmodeus666: moze w swoim mniemaniu "probuje" ochronic dzieci przed czyms, przed czym sie nie da w 100% uchronic, w kazdym razie, POKI CO (podkreslam) jestem sceptyczny (tez podkreslam, sceptyczny, nie kategorycznie przeciwny naziol ktory pozwala na wieszanie sie dzieci w domach dziecka jak to juz bylo wyzej pisane :p), ale kiedys moze zmieni sie spoleczenstwo, jego postrzeganie innych, i bedzie mozna nad tym pomyslec, moze nawet zmienic zdanie :)
  • Odpowiedz
@mnik1: 5 może 6 lat temu miałem bardziej konserwatywne poglądy, można powiedzieć prawicowe nawet konserwatywno-liberalne. Popierałem korwina bo gospodarka byłem za związkami partnerskimi ale przeciw adopcji przez homo. Znalazłem dziewczynę, pobzykałem zdałem maturę i poszedłem na studia. Jednym słowem wkroczyłem w dorosłość i zauważyłem, że świat nie jest taki prosty jak go pan korwin maluje i jak geje będą mogli wziąć ślub to świat się nie zawali. Pytasz czemu nie
  • Odpowiedz