Wpis z mikrobloga

Czołem! Sprawa wygląda tak, że w roku 2015 sąd cywilny wydał mi nakaz zapłaty pewnej kwoty. Nie zostałem o tym w żaden sposób poinformowany. Jakbym został poinformowany, wtedy odwołałbym się, bo uważam że ja miałem rację. Nakaz zapłaty się uprawnomocnił i sprawa trafiła do sądowego archiwum. Dzisiaj się dowiedziałem, że zostałem wpisany do KRD i każdego dnia mój dług się powiększa. Czy mogę coś z tym zrobić? I jak?

#prawo #dlugi #windykacja
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzbanerski: może też cioci Stasi zapytać ¯\_(ツ)_/¯
Już nie miałeś do czego się #!$%@?ć? Jakbym napisał żeby szedł do adwokata to byś napisał że do radcy też może? ( )
@Gruby_Wujo: miałem się przyczepić do tego, że masz grubasa w awatarze, ale to Kingpin. Nie moja wina, że jest taka rozbieżność między faktycznymi uprawnieniami adwokatów i radców prawnych a tym, jak to widzi większość społeczeństwa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzbanerski: rozbieżność jest taka że radca nie może reprezentować w sprawach karnych z tego co kojarzę.
Co ciekawe radca podatkowy to najwyższy stopień bycia księgowym - też głupia rozbieżność nazewnictwa.
@Gruby_Wujo: ja się spotkałem z takim mitem, że radca prawny to sprawy administracyjne, albo że radca prawny to mniej niż adwokat. Zresztą co ludzie nie wymyślą. Niech w końcu połączą te zawody i będzie spokój. Prędzej czy później i tak radcowie wchłoną adwokatów. Pytanie jak będzie z nazwą zawodu?