Wpis z mikrobloga

Warto kupować #skyrim jeśli nigdy wczesniej nie grałem w niego ani w poprzednie części?

Zaznaczę, że z podobnych gier bardzo podobały mi się Wiedźmin 2 i 3, Kingdom Come:Deliverance i obie części Mount&Blade. Grafika nie jest dla mnie najważniejsza, ale czy mechanika gry nie zestarzała się za bardzo? Bo na przykład Wiedźmina 1 nie dałem rady przejść ze względu na system walki.

#gry #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
@normalny08 pamiętam hype na skyrima, takie to dobre było, tak ze smaczkiem kupiłem i w gruncie rzeczy nie przeszedłem. Coś tam podchodziłem, coś tam zabiłem, jakieś questy się porobiło i w sumie za bardzo zbyt wiele to tam mnie nie przytrzymało przy tej grze. Takiego Wiedźmina wciągnąłem od razu, a tutaj no cóż. Po prostu sam ocen po gameplayu.

  • Odpowiedz
@normalny08: ja grałem tylko w podstawkę, bez żadnych dlc. nawet mi się podobała ta gra, choć za bardzo jej nie pamiętam już xD a questy poboczne to w dużej mierze zapchajdziury są
  • Odpowiedz
@normalny08: ja tak samo jak ty bez znajomości poprzednich gier i bardzo mi się podobało gra ma swój klimat. Przez chwilę wciągnęła mnie jakbym był dzieckiem. Finalnie jej nie dograłem ale nie dlatego że mi się nie podobała ale po prostu nie mailem czasu
  • Odpowiedz
@normalny08: Warto, grałem w to praktycznie bez znajomosci poprzednich części i bawiłem się bardzo dobrze. Co do mechaniki to trudno powiedzieć - w porównaniu z M&B, czy KC:D jest raczej prosta (żeby nie powiedzieć prostacka), ale sprawdza się i nie przeszkadza, zdecydowanie mu bliżej do Wiedźmina 3, niż ww. gier, z tym, że magia jest w nim dużo bardziej rozbudowana i możesz w zasadzie każda klasą postaci jaką sobie wymyślisz
  • Odpowiedz
  • 0
@normalny08 ją zagralem w skyrima i przeszedlem grę wielokrotnie świetnie się bawiąc. Niestety wywołało to u mnie odrzut od morrowinda i obliviona. Z gier Bethesdy warto też ograć Fallouta New Vegas - która technologicznie stoi miedzy oblivionem a skyrimem, ale za fabułę odpowiadał Obsidian, ktory stworzył perełkę.
  • Odpowiedz