Wpis z mikrobloga

Beka z różowych co piszą "No normalne dziewczyny co nie mają wyglądu miss też istnieją i są miłe, wierne ree"
Tak tylko nawet te "szare myszki" popierają lewackie partie i neomarksistowskie protesty, bronią nosa na pół twarzy oraz są oburzone gdy kandydat zarabia mniej niż 3000 netto
#przegryw #blackpill #p0lka
  • 23
  • Odpowiedz
@scotieb: i to jest najgorsze, nawet brzydkie grubaski maja wymagania z kosmosu i stratosferyczne ego, dlatego mam to w dupie i wolę być sam niż pajacowac i skakać jak małpa z bananem ażeby owa księżniczka raczyła na mnie spojrzeć
  • Odpowiedz
@scotieb: podziękujcie wszystkim rodzicom tych dziewczynek, którzy zamiast je jakoś wychować i pokazać zdrowe wzorce to je olewali, a córki zostały wychowane/zaprogramowane przez treści internetowe :)))
  • Odpowiedz
  • 4
@scotieb
Czyli różowe które protestują przeciwko prawu które naraża ich życie oraz wstawiają się za typem który został zabity przez policjantów na ulicy są złe ale ty plujący na wszystkich jadem jesteś tym dobrym słodkim anonkiem idealnym materiałem na faceta?
  • Odpowiedz
via Android
  • 17
@Titufe Albo Chcą unikać odpowiedzialności za swoje czyny i bronią przestępcy co przykładal ciężarnej pistolet do brzucha który tak naprawdę zabił się sam przez cpanie?
  • Odpowiedz
  • 5
@scotieb czyli widzę kolejny zwolennik zaostrzenia prawa aborcyjnego nie z powodu dzieci czy co tam tylko żeby tym sukom się gorzej żyło xD mógł nawet być wielokrotnym gwałcicielem i pedofilem ale ci policjanci o tym nie wiedzieli i powinni go traktować jak każdego innego obywatela w takiej sytuacji i nie zginal od ćpania tylko przez kolano policjanta
  • Odpowiedz
@scotieb: Niezły chochoł z tymi poglądami xD. Fakt, większy odsetek kobiet ma poglądy lewicowe, tak jak większy odsetek mężczyzn ma prawicowe, ale jest też dużo typiar, które w dupie politykę i na nic nie głosują. Trafiałem też na centrystki, na prawicowe etc. A ostatnio nawet jak gadałem z jedną typiarą ze studiów i temat zszedł na politykę to okazało się, że jej poglądy to "poland stronk", o co w życiu
  • Odpowiedz
  • 0
@kfiatek_na_parapecie wstawić w sensie mieć swoje zdanie w tym temacie i głośno je wyrażać. Stany są krajem bardzo medialnym, wiekszosc światowych celebrytów stamtąd pochodzi więc nic dziwnego że ludzie na innych kontynentach interesują się tym co tam się dzieje
  • Odpowiedz
@Titufe: Jak babka chce się szmacić to ok ale z moich podatków na jej skrobane nie ma być dawane, chciała dawać to niech jedzie do Czech się skrobać za swoje a nie za nasze, nie mówię to o przypadkach kiedy ciąża jest zagrożeniem dla życia matki.
  • Odpowiedz
  • 2
@Weronika1986 już pomijam fakt że cała sprawa tyczyła się śmiertelnie chorych dzieci które umarlyby tuż po narodzinach lub rodzilyby się martwe ale znowu widzę ten sam argument. Mam wrażenie że większości przeciwnikom aborcji na wykopie nie zależy na moralnosci czy nienarodzonych dzieciach tylko żeby kobiety miały gorzej w życiu xD dobra nawet jeśli jakaś różowa chce usunąć dziecko bo się puściła to co? Chcesz skazywać niewinne dziecko na życie w biedzie
  • Odpowiedz
@Titufe

Czyli różowe które protestują przeciwko prawu które naraża ich życie oraz wstawiają się za typem który został zabity przez policjantów na ulicy są złe


Mówisz o darmowej antykoncepcji (czytaj "na koszt podatnika") i darmowej aborcji na żądanie (czytaj "na koszt podatnika)
  • Odpowiedz
@Galvatron: chodzi o możliwość wyboru, poza tym 'koszt' aborcji jest niski, bo nie jest to skomplikowany zabieg. Rozumiem że gdybyś mieszkał w PRL i miał do wyboru tylko malucha i nic innego to byś się cieszył (skoro za granicą można by mieć lepsze auto, ale no władza by postanowiła ze każdy może mieć auto byle to był maluch)? Prawo wyboru czy ktoś chce mieć dzieci to jego święte prawo, są
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: nie myl pojęć, aborcja to nie jest kradzież, tak samo korzystanie z publicznie dostępnych usług. To że do postulatów doszły darmowa aborcja i antykoncepcja to nie zmienia to faktu, że kobiety wyszły na ulicę bo ktoś chce im odebrać wybór, Jezu, skąd ty się urwales
  • Odpowiedz