Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie zdałem sobie sprawę, że mógłbym założyć takie stylowe ubranie jak prezentują Ci wszyscy instagramerzy na swoich profilach i wyglądałbym w tym dobrze bo mam całkiem znośny ryj i brak zakoli. Ale mam niską samoocenę + przesadnie zwracam uwagę na to "co powiedzą inni" i czułbym się jak pajac nosząc takie "zbyt stylowe" outfity z dnia na dzień w otoczeniu bolaków, wyróżniając się przesadnie z szarości naszego kraju.

Dlatego noszę te same wyświechtane sweterki przez lata i wyglądam jak przegryw xd

#modameska #polskamentalnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff2d1a05625a1000ab53479
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Właśnie zdałem sobie sprawę, że móg...

źródło: comment_1609749909XNQ29IxqNyH42JbmDQyFbR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takich rzeczy nigdy nie robi się nagle tylko krok po kroku aby przyzwyczaić siebie i najbliższe otoczenie do "nowego stylu". Rzecz jasna wcześniej czy później pojawią głosy, że się przebrałeś ale to normalne przy zmianach lub wyglądaniu "inaczej" niż reszta. Jedynie co to przy podejściu "krok po kroku" będziesz już na tyle pewny siebie, że takie biadolenie po prostu olejesz bo przez ten czas zyskasz pewność, przywykniesz itd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bądź #!$%@? człowieku ptxebirz się jak chcesz i idź tak do ludzi ja kiedyś chodziłem zawsze w podobnym secie ubrań bo się bałem aż jednego dnia stwierdziłem ze np pójdę do pracy #!$%@? w dobru garnitur i buty albo pójdę na spotkanie ze znajomymi w jakimś agresywnym skórzanym outficie i #!$%@? ktoś się posmial ktoś powiedział że jestem laluś xD ale nic to nie zmieniło byłem zadowolony a dziewczyny
  • Odpowiedz