Wpis z mikrobloga

@ludzik: szczególnie w sylwestra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kressska: Jeden dzień wybryków a cały rok to jednak różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nasz pies jest tylko trochę niespokojny i nie odwala nie wiadomo czego.
@Kressska: Łoborze, zebrało się na gównoburze o psy i koty. Tak, pogryzła parę płyt meblowych jako szczeniak. Jak nas nie ma to szczeka najwyżej jak ktoś łazi pod drzwiami wejściowymi a tak to nie cuduje. Na spacerach trochę poświruje bo to typ dość ekspresyjny. Ale przynajmniej wszelkie akcje robi w dzień a w nocy można spokojnie spać. Po prostu.
@mainecoompf: To jest znajda, zanim do mnie trafił jak miał 3 miesiące podejrzewam, że „przechodnia rodzina” mogła trzymać jego jedzenie w folii, bo do teraz dostaje szału jak tylko pojawia się gdzieś kawałek i od razu leci do wąchania i lizania. Generalnie otwieranie lodówki, rozpakowywanie zakupów i wszystkie inne czynności, gdzie może ukraść żarcie go interesują :D Mimo, że odkąd go mam zawsze dostaje swoje jedzenie o stałych porach, w stałym
próbuje zjeść więcej jakby miało za chwile zabraknąć


@pauleene: dlatego ja stosuję stały dostęp do karmy. Aczkolwiek nie będę cie do tego namawiał, bo jak zawsze miał wydzielane, to po zmianie na nieograniczony dostęp mógłby jeść więcej niż potrzebuje, przynajmniej na początku.