Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy po mojego współwięźnia przyszli cesarscy i zabrali go Seeyda Neen xD więzień tak bardzo #!$%@?,a kajuta też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z chlopaka, a zabrali go przypadkiem bo był czarny jak Redgard xD Śmiechłem bo Sellus Gravius go wypuścił, a ja walę konia pod podkładem i czytam "Argoniańską Pokojówkę" a cesarscy go przepytują ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem mrocznym elfem poza kontrolą, Dunmerem zawadiakom, więźniem cesarstwa i członkiem Wielkiego Rodu Redoran. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z popielnymi są tam a ja tu jestem i mam też księżycowy cukier zajebiście mocny i nie mam koszulki i same kalesony i się śmieje, a pod koją mam skoomę i norski miód xD
#pasta #tes #morrowind #skyrim
S.....r - To uczucie gdy po mojego współwięźnia przyszli cesarscy i zabrali go Seeyda...

źródło: comment_1609720347DB2bqTtbExxrQLQJAhxwM7.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@distorted: W Oblivionie dowiadujemy się, że został świętym i że pozbył się z Morrowind skrzekaczy (cliff racers) - najbardziej irytujących z przeciwników jakich można było spotkać w TES 3.
  • Odpowiedz
@StarySkuter: W Dawnguard dowiadujemy sie ze Jiub zginal w czasie oblezenia Kvatch gdzie zostal zabity przed dremore. Mozna ja spotkac gdy idziemy do kosciola w tym miescie (wychodzi z budynku po lewej) a wewnatrz domu, na koncu jest ucieta glowa Jiub'a
  • Odpowiedz