Wpis z mikrobloga

Ten #tinder to jest niezłe pay2win. 5 dzień mam konto (darmowe) i już praktycznie nie wpada nic. Pierwszego dnia przesunąłem ze 30 na prawo i wpadło 12 par. Przez 2 następne dni dwa razy wyczerpałem limit 50 lajków na 12h i wpadły 2 pary. Widzę tylko, że rosną polubienia, obecnie mam ich 75. Chociaż w 4 i 5 dzień wpadło już ich tylko kilka. Obstawiam, że lajki zwolniły, bo praktycznie w ogóle nie słajpuję od dwóch dni i mi się nie chce gadać nawet z tymi szmulami co mam w parach.

Nie wiem jak wyglądają profile facetów, ale baby mnie rozczarowały. Może 3% ma jakiś opis, który nie jest tylko nazwą insta. Na początku to wywalałem na lewo wszystkie bez opisu, ale po 20 odrzuconych profilach zauważyłem, że muszę obniżyć wymagania i teraz daję też czasem te z pustym bio. O alternatywkach co szukają narkotyków to już nie wspomnę nawet. Na dodatek ta gówniana apka pokazuje mi notorycznie jakieś osoby co mieszkają dalej niż 20km, które ustawiłem.

Spróbuję jeszcze tego golda na miesiąc kupić i zobaczymy jak pójdzie, chociaż jak myślę, że mam z tymi babami tam o dupie marynie #!$%@?ć to mi się odechciewa. Chyba muszę sobie jakieś templejty do tych rozmów wymyślić, bo pajacowanie unikalnych zagadań do lasek co mają 3 zdjęcia ryja i brak opisu zmęczyło mnie po piątym razie.
  • 19
  • Odpowiedz
@LemurChmur: dam ci protipa z ktorego korzysta moj znajomy. Kupujesz premium placisz karta potem po tygodniu klikasz ze nie jestes zadowolony i robia zwrot calej kasy.
  • Odpowiedz
@LemurChmur: To samo, u mnie bez golda to wyświetlało chyba jakies stare profile które już dawno sa out, abym sobie tylko poklikał. Taki cookieclicker tylko bez licznika. ¯\_(ツ)_/¯

A no i oczywiście pajacuj. :D Nie czaje skoro panna daje Ci like i nawet nie raczy odpisać po to jaką cholere laikowała za pierwszym razem? Serio chyba trzeba przerzucić się na Ukrainki.
  • Odpowiedz
@vosmor: Nie no, napisałem do 5 i każda odpisała, ale 3 tak z dupy i od niechcenia. Zero polotu. Z jedną pogadałem nawet więcej i mnie następnego dnia na sylwka zapraszała, a 2h później jej się odwidziało, to ją olałem. Z drugą coś tam trochę pogadałem, ale mi się znudziło już pisanie w pewnym momencie (zwłaszcza, że miała tylko jedno zdjęcie, na którym nie było nawet dobrze widać jej twarzy,
  • Odpowiedz
@LemurChmur: Also, czy tylko ja mam wrażenie ze pełno lasek jest pasywno-agresywna?

- Tylko prawdziwi faceci
- Tylko inteligentni faceci

Albo
- jestem wreda. ( ?! ) no super reklama bulwo. XD
  • Odpowiedz