Wpis z mikrobloga

Planuję meble do nowej kuchni więc na wstępie muszę się zdecydować na #agd Mirki podpowiedzcie z jakich sprzętów jesteście zadowoleni, a co lepiej omijać. Tyle tego jest, a wiem ile warte są obecnie wszelkie testy, porównania i opinie na ceneo itp. Wszystko jak leci tzn:
- lodówka - side by side, koniecznie z kostkarką do której już mam przygotowane doprowadzenie wody, są różne układy - z których jesteście zadowoleni?
- zmywarka - do zabudowy, 60cm
- płyta indukcyjna - 3 fazy przygotowane, lubię pichcić więc będzie intensywnie użytkowana - fajnie jakby się nie robiły rysy od przesunięcia garnka + była łatwa w czyszczeniu, tu może koledzy z #piwowarstwo podpowiedzą która w praktyce udźwignie gar z zacierem, wiem już że wg producenta żadna a dodatkowo do tej pory lubiłem robić podwójne warki w 50L garnku, spodziewam się że z takim ciężarem będę musiał siedzieć na taborecie w garażu ale może coś godnego polecenia co chociaż standardową warkę pozwoli zrobić? Bezstrefowe ktoś użytkuje? Fajne to to?
- jak już zwołałem cały piwowarski tag to przy okazji zapytam o lodówkę podblatową do kegów, żeby przynajmniej te 2 weszły, a najlepiej 4( ͡° ͜ʖ ͡°)
- piekarnik - żebym nie musiał wymieniać grzałki co rok jak w obecnej( ͡° ʖ̯ ͡°) i funkcja pizzy by się przydała, czy do tego lepiej osobny sprzęt?
Mirko help!
#remontujzwykopem
  • 30
używki na oleiksie kup, komuś dobrze służyły przez wiele lat tobie też będą


@Valledupar: kuchnia nówka to nie będę używek pakował, które ludzie z różnych powodów sprzedają.

solgaz na pewno


@Felonious_Gru: a mógł ten kubek dać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nivele side by side polecam przemyśleć na rzecz lodówki 210 cm i 70 cm szerokości, tylko tych jest mało Bosch i chyba Whirlpool, pójdź do sklepu zobacz ile miejsca jest w jednej ile w drugiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nivele: ja mam płytę i piekarnik elektroluxa. Szukaj płyt które mają oddzielne sterowanie na każdy z palników. O wiele wygodniejsze i lepsze. Przełączanie między palnikami jest upierdliwe.
Co do piekarników to ja szukałem z czyszczeniem pirolitycznym. Znacznie ułatwia czyszczenie i dbanie o ogólny wygląd piekarnika. Do tego mam pieczenie i gotowanie na parze.
Mam piekarnik Amica 7msc użytkowania, piszczy jak #!$%@? przy otwarciu drzwiczek po 5sekundach, pokrętło nie zawsze dobrze działa, raz nawet sam się włączył. Indukcja i lodówka w zabudowie samsunga działają ok i cicho. Zmywarka bosch tez bez problemów