Wpis z mikrobloga

Planuję meble do nowej kuchni więc na wstępie muszę się zdecydować na #agd Mirki podpowiedzcie z jakich sprzętów jesteście zadowoleni, a co lepiej omijać. Tyle tego jest, a wiem ile warte są obecnie wszelkie testy, porównania i opinie na ceneo itp. Wszystko jak leci tzn:
- lodówka - side by side, koniecznie z kostkarką do której już mam przygotowane doprowadzenie wody, są różne układy - z których jesteście zadowoleni?
- zmywarka - do zabudowy, 60cm
- płyta indukcyjna - 3 fazy przygotowane, lubię pichcić więc będzie intensywnie użytkowana - fajnie jakby się nie robiły rysy od przesunięcia garnka + była łatwa w czyszczeniu, tu może koledzy z #piwowarstwo podpowiedzą która w praktyce udźwignie gar z zacierem, wiem już że wg producenta żadna a dodatkowo do tej pory lubiłem robić podwójne warki w 50L garnku, spodziewam się że z takim ciężarem będę musiał siedzieć na taborecie w garażu ale może coś godnego polecenia co chociaż standardową warkę pozwoli zrobić? Bezstrefowe ktoś użytkuje? Fajne to to?
- jak już zwołałem cały piwowarski tag to przy okazji zapytam o lodówkę podblatową do kegów, żeby przynajmniej te 2 weszły, a najlepiej 4( ͡° ͜ʖ ͡°)
- piekarnik - żebym nie musiał wymieniać grzałki co rok jak w obecnej( ͡° ʖ̯ ͡°) i funkcja pizzy by się przydała, czy do tego lepiej osobny sprzęt?
Mirko help!
#remontujzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: dokładnie. Ale jak szukałem coś dla siebie to te bez dotyku były sporo droższe. Wolałem dorzucić do ekspresu w zabudowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nivele: kolega ma lodówkę samsunga z kostarka i zrodelkiem. Bardzo narzeka bo jest głośna i kostakarka się zawiesza. Raz produkuje lód kruszony a raz w kostkach.
Obczaj lodówki od LG. Moim zdaniem jedne z lepszych. Chociaż sam mam Hitachi bo zależało
  • Odpowiedz
@jmyung: na wynajmowanym mieszkaniu raz mialem side by side samsunga z kostkarka, tez je uważam za przereklamowane. Przyjrzę się LG, dzięki. A jak się z tym uporam to jeszcze będziemy gadać o automtyce do lodówki na kegi( ͡° ͜ʖ ͡°) A na płycie warke robiłeś? Dzielnie się trzymała?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nivele: na płycie nic nie warzylem. Zbudowałem swój powiedzmy automat na craftbeer pi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na piwoorgu pisali ze robią na indukcji warki w dużych garach.
  • Odpowiedz