Wpis z mikrobloga

@Bigoss: akurat coś w tym jest. Wnętrze Mercedesa wygląda jak wagonik z cyrku. Zero klasy i gustu. Plastik, ledy i tandeta. Cyganeria pełną gębą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Bigoss: gdybym miał wybrać czy chce Tesle S, czy Mercedesa S nie wahałbym się ani chwili. Plastikowe amerykanski krzywo spasowany szajs nie ma podjazdu
  • Odpowiedz
@triget: Fakt, piękne. Trzeba jednak pamiętać, że najtańszy bentley kosztuje 930 tys. zł, a najtańszy osobowy mercedes około 100 tys zł. Nowa klasa S, którą wkleiłem zaczyna się od jakichś 430 tys. zł.
  • Odpowiedz
@storstolpe: co nie usprawiedliwia ich, że wrzucają wielki ekran led. Dla mnie to skandal. S klasa za 400tys. i jedyny luksus jaki jest w środku to ekran na pół deski rozdzielczej. To samo z tesla, ale ich wzornictwo jest brzydkie i nie oryginalne, nie ma tam dobrego smaku jaki był kiedys w Mercedesie czy nawet BMW
  • Odpowiedz
@triget: Mnie się wnętrze nowej klasy S podoba. Centralny wyświetlacz jest świetnie wkomponowany w konsolę środkową, zegary przed kierowcą nieco gorzej.
Jakość skóry, metalowych przełączników i przeszyć tapicerki jest podobno wyśmienita. Nie widziałem - opieram się na recenzji carwow. Jednak stwierdzenie o braku luksusu w środku jest lekkim nadużyciem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
S klasa za 400tys. i jedyny luksus jaki jest w środku to ekran na pół deski rozdzielczej


@triget: Jedyny luksus??? siedziałeś za kółkiem S-klasy kiedykolwiek? xD Nowa E-klasa to komfort sam w sobie i definicja przyjemności z jazdy, a od klasy E do S jeszcze długa droga. A jeśli chodzi o ekran panelu to na pewno bardziej luksusowe wydają się pokrętła od nawiewu i radio na kasety xD
  • Odpowiedz