Wpis z mikrobloga

Ukończyłem arcydzieło fabularno-rozgrywkowe jakim jest RDR2 w wersji na PC i chciałbym uszczęśliwić w moim rozdajo jedną osobę której oddam grę na własność razem z całym kontem ROCKSTAR na którym się znajduje.
Losowanie odbędzie się mniej więcej za 24h przez mirkorandom, którego coś nie mogłem ogarnąć przy ostatnim losowaniu więc być może kogoś z zainteresowanych będę musiał poprosić o pomoc w obsłudze tego narzędzia.

Zachęcam do wzięcia udziału w losowaniu.

#rdr2 #gry #rozdajo
c.....e - Ukończyłem arcydzieło fabularno-rozgrywkowe jakim jest RDR2 w wersji na PC ...

źródło: comment_1609623955v0HBO0ZAMEqEOtivHFG6by.jpg

Pobierz
  • 38
@Ryptun: Gdybyś skupił się najpierw na czytaniu ze zrozumieniem to pewnie wiedziałbyś, że miałem problem przy losowaniu i dlatego będę chciał skorzystać w tej sytuacji z pomocy innego mireczka żeby sfinalizować rozdajo. Natomiast jeśli potrafisz się przyglądać tak mojemu profilowi to w sumie zauważysz, że nie mam w zwyczaju pisać zarzutek.
@Eskeel: mi zawsze dziala, a antiwirus jeszcze nigdy malware nie wykrylo. Ale wiem dlaczego tak uważasz! :D Trzeba wiedzieć, który fitgirl jest prawdziwy, bo te pierwsze wyniki z googli są fejk stronkami, właśnie zgaduje z malware. Coraz więcej amatorów pcha się do tej zabawy krakerskiej
@ChomikSon: Pobierałem z oficjalnej fitgirl ale powiem ci w ten sposób.. Nawet jeśli będzie bez malwarę gra #!$%@? się po 10 min rozgrywki i nie ma na to jak na razie fixa. Nie wierzysz? wpisz sobie "Red dead redemption 10 min fix" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChomikSon: Nie ma fixa, bo sam sprawdzałem i buszowałem w kodzie i problem polega na tym, że gra co 10 min wysyła zapytanie o legalność o ile w prologu tego nie ma tak w pierwszym rozdziale gra wywala się na plecki. Jak chcesz mogę ci spróbować pomóc z sociallclubem, pisz na priv. ( ͡° ͜ʖ ͡°)