Wpis z mikrobloga

@przemo93c: Zależy w sumie w jakiej kolejności robisz szukanie Alt, Evelyn i Takemure. W jednej z zakładek menu masz postępy w postaci 3 wskaźników i ten pierwszy od lewej odpowiada za fabułę
@Werian89: Panam to obowiązkowo :D No właśnie ja tak gram że w dzień robię sobie trochę fabuły ale resztę zapycham pobocznymi zadaniami, jednak no po 40h już dość daleko jestem ale świetnie się bawie :D Jakieś fajne bronie ogarnąłeś? Od paru dni latam z epickim Comerade's Hammerem, dziś go na legendę ulepszyłem i karator niesamowity
@przemo93c:
Jak nigdy, poszedłem w coś innego niż "siła i wjazd we wrogów na maxa", chyba z wiekiem się mi zmienia, więc jestem netrunnerem i w zasadzie wszystkich wrogów kosze hackami :) Także nic Ci nie polecę.

No właśnie nie wiedziałem że wątki Rouge i Panam mają wpływ na główna fabułę, robiłem wszystkie poboczne poza nimi. A potem się dowiedziałem że to ma wpływ.

Powodzenia Mireczku i do zobaczenia w Night
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Werian89: tak z ciekawości, jakie hacki dobrze działają na wrogów? Ja właśnie poszedłem w wytwarzanie mocno żeby zrobić ten comerade's hammer (we wrogów z krytyka potrafi wejść za 20k obrażeń więc miniboss ostatnio był 1-hit xd) ale jesli chodzi o hacki to tylko ujawniam interfejsy żeby podświetlić wrogów i czasem jak na cicho chce wejść to restartuje optykę kluczowym wrogom. Jakie są dobre ofensywne hacki? Czy ich obrażenia idą w górę
@przemo93c:
Ja mam legendarny cyberdeck z 6 slotami (za ~40K), więc mam tutaj duże możliwości, także cała postać pod netrunnera jest nastawiona (teraz przy 50h gry mam 20 poziom inteligencji i bardzo dużo punktów atrybutów w hackowanie wbite).

Dla Ciebie i Twojej postaci szczerze mówię polecić "Atak wirusowy", potrafi przeskakiwać po kilku przeciwnikach i zżerać im życie. No i jakiś standardowy "hit", jeśli np. nie masz żadnej broni a chcesz kogoś
W.....9 - @przemo93c:
Ja mam legendarny cyberdeck z 6 slotami (za ~40K), więc mam tu...

źródło: comment_1609625451vBhP7v3We7cZLiFI0bRtoF.jpg

Pobierz