Wpis z mikrobloga

z czego się śmiejesz? Typowy niebieski, który sądzi, że syntetyczne hormony są w pełni bezpieczne XD


@truskafa: Raczej kisnę z twoich braków wiedzy. To, że coś jest syntentyczne, nie oznacza, że jest szkodliwe bo w jaki sposób chciałabyś mieć te hormony w sposób naturalny? Bicie testosteronu w dupsko też jest szkodliwe? Halo, mamy XXI wiek. Po drugie bardziej ufam ze swoją różową ginekologom niż randomom z Internetu.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: ja właśnie kisnę z twoich braków wiedzy i tak, bicie tostesteronu w dużych ilościach jest szkodliwe. A jeżeli ufasz ginekologom, którzy obecnie często podpisują umowy z firmami farmaceutycznymi (jak większość lekarzy) i przypisują kobietom tabletki "od tak", bez żadnych badań itd., a kobiety traktują je już jak cukierki to brawo XD Ja nikomu nie mówię, że nie może korzystać z anty, bo każdy ma prawo żeby je brać jeżeli
  • Odpowiedz
I takie gadanie niektórych mężczyzn, że bez gumy jest lepiej i wymuszanie korzystania z antykoncepcji hormonalnej przez partnerki jest zachowaniem egoistycznym i nierozsądnym.


@truskafa: I co sobie jeszcze wmowisz? XD Jest to dla nas obojga bardziej komfortowe i nie trzeba niczego wymuszac, po drugie zmniejsza ilość zmian dermatologicznych na skórze mojej partnerki.

bicie tostesteronu w dużych ilościach jest
  • Odpowiedz