Wpis z mikrobloga

Mobilki z #lodz szukam kompetentnego mechanika w okolicy Bałut. Do zrobienia jest wymiana silnika w Nissanie Almerze 1,5 diesel. Usłyszałam już jedną ofertę 1000 zł za przekładkę i szukam czy może gdzieś jest taniej.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 17
@blunch niestety żeby to auto jeździło to jedyna opcja. Inna opcja to zakup nowego auta, a budżet jest słaby na ten moment i nie kupię nic lepszego. Więc wyszłam z założenia że lepiej kupić nowy silnik do znanego mi już auta niż nowego kota w worku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lennydelreyface: Zastanów się nad tym, bo przeszczep silnika też często nie jest bezkonfliktowy (dużo rzeczy trzeba dodatkowo wymieniać, tj. dwumasa).

Wejdź na grupę na fejsie: tanie szroty (łódzkie) i wrzuć ogłoszenie, że szukasz auta do 2-3k. Spokojnie coś znajdziesz godnego polecenia.
@lennydelreyface: tysiak to dobra cena, biorąc pod uwagę ogrom pracy przy tym, 2 dni conajmniej zejdzie (wiem że są magicy co potrafią słupek rozebrać i złożyć z wpakowaniem do auta w dzień ale to już inna sprawa). Dolicz sobie koszt jeszcze remontu takiego używanego słupka plus płyny.
@lennydelreyface: ja jestem zdziwiony, że Ty zasadniczo chciałaś to ratować. Wymiana 1000, silnik z dostawą: 1000-1400, rozrząd , oleje: 500 = 2500-2900. Ktoś Ci podpowiedział, żeby go ratować? Zakładając, że wydałabyś 2500 na wszystko plus ze złomu dostaniesz z 500zł to masz 3k. Żeby mieć czym jeździć i żeby nie szkoda było kasy, przesyłam poniżej kilka propozycji aut do tych 3 tysięcy z okolic Łodzi :D

Na początek perła tylko dla