Wpis z mikrobloga

Panowie i panie jak zakończyło się wczoraj nocne spanie szczura? Było ruszanie skórą, o której skończyli i co dalej ze szczudlarzem, wraca do Białego?
#kononowicz
  • 11
  • Odpowiedz
@davv94: Nocne spanie było zakończone po za kamerami i możemy tylko przypuszczać co tam się działo najlepiej poczekać kilka dni może major sam powie. Ale jeżeli to faktycznie roksany to źle nie miał , o ile po środkach oburzających coś tam drygnął.
  • Odpowiedz
@daro19862: wiesz na pewno nie raz w swojej zawodowej karierze roksanki miały takich ułomnych majorków z tym że tamci płacili i wymagali a suchemu wystarczy smyranie nóżek więc po co się wysilać tym bardziej że on je brzydzi.
  • Odpowiedz
@daro19862: Nic nie było. W chacie przez cały czas siedział typ, który pilnował #!$%@?, ktoś w pewnym momencie nawet usuwał komentarze na YT więc wszystko było sterowane tak żeby wyciągnąć jak najwięcej hajsu. Pytanie tylko kiedy struś wróci bo zanim przelew z tiply dojdzie to kilka dni, a hajs pewnie #!$%@? potrzebny na już. Ogólnie to wykorzystali upośledzonego, a kto to już nie do mnie pytanie, nie znam historii szkolnej tak
  • Odpowiedz
@davv94: Nie wiem czy o tego samego Sławka chodzi, ale wydaje się, że to za duży przypadek by był żeby chodziło o innego :) Poza tym chyba trzeba być jebniętym żeby uwierzyć, że dwie losowe #!$%@? uknuły prawie rok temu plan i skutecznie go przez rok prowadziły same :) Myślę, że tam jeszcze będzie zarabiane na strusiu grubo, a nie zdziwię się jak shopu pójdzie w ruch bo przecież co to
  • Odpowiedz