Wpis z mikrobloga

@Asp140 @retromenager. Witam ponownie!. Widzę Marianie że *SZOPKA* trwa w najlepsze a wczorajszy lajt przebił wszystko xD. Kasa wpadała asz asz. Szczur ładnie porobiony-tzn. SKUTY ładnie kryształem xD. Nie rozumie powodu że dziś szczur wraca na Szkolną(?). Przecież musi pęknąć 5k a drugie kobieta itd. Masaże nie masaże-całe te. A gdzie bigos z mandarynkami w fikuśnych okularach(o jejku)?. Marianie to chyba początek tego "projektu"?.
#kononowicz
  • 22
@MrCALVIN nie masz własnego prywatnego życia? Szkolna 17 jest epicentrum swoich marzeń? Smutne. może zamiast siedzieć przed komputerem i #!$%@?ć smutki poszedłbyś jako wolontariusz do schroniska lub do dps-u? Pożytek dla ludzkości zdecydowanie większy
@Witch22:

Sławek, znowu się czepiasz pielęgniarki i próbujesz ją wyeliminować aby nie zabierała Aronowi monopolu na Szkolną?


Pielęgniarka jest redaktorką? Nie rozumiem w ogóle twojej logiki, o ile ona w ogóle istnieje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do "prawdziwej pielęgniarki" (choć to zwykła randomowa kobieta która sobie dorabia zmieniając opatrunki na dupie grubasa, ona nie jest z zawodu pielęgniarką) nic nie mam, jak chce to niech bierze kamerę
@PodlaskiZorro: Nie, nie jest redaktorką, tam zresztą nikt nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obiektywnie patrząc to pielęgniarka wynosząca wieści, które na filmach Arona przestają już być newsem nie jest na rękę Sradkowi, stąd moje podejrzenia. I oczywiście Sradkiem można tu nazwać KAŻDEGO
@Witch22: Ponownie atakujesz chochoła, nie rozumiesz że podważam jedynie przekonanie jakoby konto @asp140 należało do kobiety która faktycznie przychodzi do knura zmieniać mu opatrunki na pośladku. Czytania ze zrozumieniem uczą w pierwszej klasie podstawówki, może warto ją powtórzyć.
@PodlaskiZorro niby Podlaski niby Zorro a 0 sprytu i umiejętności łączenia faktów. a najbardziej śmieszy mnie fakt, że połowa Białostoczan korzystała albo będzie korzystała z moich usług . Bo albo porada laktacyjna, albo noworodkowi trzeba pobrać krew, albo podłączyć kroplówkę... A druga połowa spotyka się ze mną na fotelu w laboratorium. Świat jest mały, do 60 mi raczej daleko więc jeszcze wiele razy na pewno się spotkamy . Choć Wy będziecie w
PS. Dalej czekam na odpowiedź w sprawie zaproszenia na kawę, udowodnię ci w ten sposób że nie jestem Sławkiem. Ale może nie odpowiadasz bo boisz się, że ty tego samego nie udowodnisz. xDDD


@PodlaskiZorro: Nikomu nic nie muszę udowadniać, za to lubię wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PodlaskiZorro: OK, to jeszcze jedno. Wiesz co mnie tu najbardziej wkurza? To, że tyle zasług jest przypisywanych Sradkowi. Wielki mistyfikator, właściciel wielu kont, erudyta oraz strateg a kiedy czasem (z odrazą) oglądam jego filmy to aż mnie ściska gdy słyszę to jego BEDE. Koleś nie potrafi się poprawnie wypowiadać, o pisaniu nie wspomnę ale na wykopie urósł do miana wielkiego wszechmocnego Centaura co trzyma wszystkie kukiełki w garści. To jest śmieszne.