Wpis z mikrobloga

major stara sie udawać nieskrepowanego zadowolonego ale jest to komiczne. On tu wyglada jakby miał zejscie z czegoś po nieprzespanej nocy. Plus ten strach w oczach. Kardiozwała lekka chyba też bo oddycha ciężko

hehehe


#kononowicz
  • 13
  • Odpowiedz
@rockensik: to chyba jakichś wyszukanych stymulantów bo po klasycznych miałby gały #!$%@? a tutaj wygląda na zmęczonego zaspanego. Jakby pizgał kryształ włada czy koks w co nie wierze ze by mu dali to wytrzeszcz byłby widoczny tutaj tego nie ma
  • Odpowiedz
@youmpjet: on siedzi w miejscu, stymulanty to nie jest narkotyk do siedzenia w miejscu. Ja po stimach też zawsze łapałem zamułę przed kompem. Ktoś tam wspominał o opio, ale to tym bardziej odpada.
  • Odpowiedz
@youmpjet: nie widzisz wytrzeszczu, bo majorek ma naturalny wytrzeszcz od nitro i przewody wypalone, także działanie stymulantw moze być nieco zmienione w tym konkretnym strusim organizmie, tak u kryptyd bywa.
  • Odpowiedz
@youmpjet: nie mogą to być na pewno opioidy w związku z paroma rzeczami: czas działania (oralnie np. morfina czy oksykodon działały na mnie widocznie przez 1,5/2h, dożylnie do godziny odczuwalna spora moc, lajt trwa 4 godziny), sam fakt, że prostytutki takich rzeczy nie zażywają (stymulanty = brak snu = więcej czasu w pracy), brak widocznych śladów po zażywaniu opioidów tj. brak śladów po strzale, zero wyrzutu histaminy. Widać za to ciągłe
  • Odpowiedz
@rockensik: dali mu włada, pojadł ze dwie kreski przez noc, trzecią dostał w południe i ma teraz zejście, coś tam delikatnie jeszcze go muska dopamina, ale juz prawie nic, dlatego wyglada na takiego zamulonego i tylko czasem sie odpali. Plus dochodzi zmęczenie co widać po oczach, bo nie spał na sto procent w nocy. Takie jest moje zdanie benc. Po tym ciężkim oddechu juz widac ze troche go zryło xD
  • Odpowiedz